a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بسته بندی لپ تاپ و کامپیوتر هنگام اسباب کشی منزل

نظم بار > نکات بسته بندی  > بسته بندی لپ تاپ و کامپیوتر هنگام اسباب کشی منزل

بسته بندی لپ تاپ و کامپیوتر هنگام اسباب کشی منزل

بسته بندی لپ تاپ و کامپیوتر هنگام اسباب کشی منزل

حتما روال بسته بندی لپ تاپ و با کامپیوتر برای اسباب کشی اهمیت زیادی دارد. تا شما بتوانید آنها را سالم و بدون آسیب دیدگی به مقصد برسانید. کوچکترین ضربه میتواند به این وسایل آسیب جدی برساند.

چطور کامپیوترمان را برای اسباب کشی، بسته بندی و آماده کنیم؟

در زمان اسباب کشی و جابجایی منزل، طبیعی است که یکی از دلهره های شما بسته بندی و حمل وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون باشد زیرا تلویزیرون و کامپیوتر بزرگ و حساس بودن صفحه نمایش آنها به ضربه آسیب جدی به وارد میکند. به همین علت وجود چنین دستگاه هایی در منزل میتواند شما را با مشکل روبه رو کند در امر اسباب کشی فکر شما را مشغول نماید.

در هر صورت شما نباید اهمیت بسته بندی کامپیوتر و مانیتو و دستگاه های جانبی آنرا کم بدانید. حتی لپ تاپ شما که ظاهر آسانی برای حمل و جابجایی دارد باید با بسته یندی مناسب عمل جابجایی را انجام دهید.

شما میتوانید به شرکت اسباب کشی در اصفهان نظم بار بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ خود را بسپارید. و با خاطری آسوده اسباب کشی نمایید.

بسته بندی کامپیوتر و دستگاه های جانبی آن، میتواند ۲۰ الی ۳۰ دقیقه طول بکشد. گاهاً ۱ ساعت هم طول میکشد. البته این نوع سریع کار کردن شما بستگی به سرعت و مهارت شما در بسته بندی دارد.

چند نکته مهم در رابطه با بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ

شانسی که میتوانید داشته باشید این است که شما جعبه اصلی رایانه خود را دور نیندازید و هنوز در انبار نگهدارید. اگر جعبه اصلی رایانه یا لپ تاپ خود را دارید پس شما چند مرحله از بسته بندی کامپیوتر و رایانه خود جلو هستید.

اگر هم جعبه ها را دور انداخته اید هم اشکالی ندارد میتوانید از جعبه های مقوایی که ضخیم هستند و با ابعاد مناب استفاده کنید.

خوبی کارتن های اصلی وسایل الکترونیکی مانند رایانه و دستگاه های دیگر این میباشد که، کارتن های اصلی ضخیم ساخته شده اند و مخصوص حمل و نقل وسایل الکترونیکی طراحی و ساخته شده اند. زیرا این دستگاه ها حساس هستند پس این کارتن ها را با دقت خاصی میسازند.

اولین قدم برای بسته بندی کامپیوتر

اولین قدم باید همه ی وسایل و قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر را از همه جدا کنید. ماوس، کیبورد، اسپیکر و سایر تجهیزات جانبی باید از هم جدا شوند. کابل ها و سیم ها را دسته بندی کنید. سعی کنید اگز درب های کیس باز هستند آنها را ببندید. پیچ و مهره های آن را محکم کنید.

همه قسمت های قطعات را روی یک میز بچینید. به گونه ای که همه آنها در مقابل چشمان شما باشد. اینگونه چیزی از قلم نمیوفتد.

دومین قدم انتخاب لوازم بسته بندی مناسب

در بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی، انتخاب لوازم بسته بندی اهمیا زیادی دارد. با انتخاب درست لوازم بسته بندی میتوانید همه چیز را بسته بندی کنید.

وسایل مورد نیاز بسته بندی کامپیوتر

کارتن بسته بندی کامپیوتر

بهتر میباشد از کارتن های مخصوص بسته بندی و قطعات آن استفاده کنید. در صورتی که کارتن های بسته بندی خود کامپیوتر را ندارید پش بهتر است تا از جعبه هایی با سایز و اندازه مناسب استفاده کنید. تلاش کنید این جعبه ها دست دوم نباشند

بابل رپ برای بسته بندی قطعات کامپیوتر

بابل رپ ها پوشش‌هایی باضخامت زیاد هستند. این پوشش‌ها می‌توانند تا حد خیلی زیادی ضربه‌های وارده را دفع کند. برای بسته بندی کامپیوتر و یا لپ تاپ حتماً بابل رپ تهیه کنید. و قبل از قرار دادن این قطعات در جعبه‌ها، آن‌ها را با بابل رپ بپوشانید.
برای خرید بابل رپ می‌توانید با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار در تماس باشید. در شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت بابل رپ را به بازار ارائه می‌نماییم.

فوم محکم

فوم از مواردی میباشد که حتماً به آن نیاز خواهید داشت. با قرار دادن کامپیوتر بسته‌بندی‌شده در درون جعبه باید اطراف آن را با فوم بپوشانید. با این کار اگر به جعبه ضربه‌ای وارد شود، کامپیوتر و یا لپ تاپ شما به‌هیچ‌عنوان آسیبی نخواهد دید.

چسب پهن

برای محکم کردن جعبه حتماً از چسب استفاده کنید. چسب‌های پهن می‌تواند در جعبه را به‌خوبی بچسباند. پس از تمام کردن کار، دورتادور جعبه را باید با چسبی پهن بچسبانید.
نکته: دقت کنید که حتماً قبل از قرار دادن کامپیوتر بسته‌بندی‌شده درون جعبه ، کف جعبه را با چسب محکم کنید. به‌علاوه می‌توانید از چندلایه بابل رپ در ته جعبه نیز استفاده کنید.

نحوه بسته بندی ماوس و کیبورد و وسایل جانبی

حتما بسته بندی کردن وسایل جانبی خیلی دشوار است.

قدم اول: برای بسته بندی ماوس و کیبورد باید از کاغذ نرم استفاده کرد. ابتدا این وسایل را در کاغذی نرم قرار دهید. و دورتادور آن را با چسب محکم کنید.
قدم دوم: از پلاستیک‌های حبابدار استفاده کنید. دور قطعات جانبی را با پلاستیک حبابدار پس از بسته‌بندی با کاغذ بپیچید.
بهتر است تا این قطعات را در جعبه‌ای کوچک و با ابعاد مناسب قرار دهید.
سعی کنید جعبه دارای ابعاد مناسب باشد. و همچنین با مقاومت بالایی باشد. از طرفی حتماً درب آن را محکم مهروموم کنید.
کابل‌های را نیز در درون همین جعبه بگذارید.
نکته: به‌هیچ‌عنوان کابل‌ها را محکم به هم‌فشار ندهید. سعی کنید به‌صورت منظم آن را دسته‌بندی کرده و دور آن را چسب بکشید.
با این کار احتمال قطع شدن کابل‌ها را نیز به صفر می رسد.

از اطلاعات مهم یارانه خود نسخه پشتیبانی بگیرید

کامپیوتری که خریداری کرده اید امکان دارد گران باشد. ولی بعضی از اطلاعات و اسناد داخل آن مانند مدارک مهم کاری و یا عکسهای با ارزش خانوادگی در درون رایانه شما ممکن است میلیاردها برای شما ارزش داشته باشد، پس اولین کاری که قبل از اسباب کشی انجام دهید. زمانی را برای تهیه نسخه پشتیبان ( backup) کنار بگذارید، زیرا در حین اسباب کشی و حمل بار هزار اتفاق غیر قابل پیشبینی امکان دارد رخ دهد پس شما خود را آماده کنید و از اطلاعات مهم خود کپی بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)