a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

چند نکته مهم اسباب کشی شرکت ها و ادارات

نظم بار > نکات اسباب کشی  > چند نکته مهم اسباب کشی شرکت ها و ادارات

چند نکته مهم اسباب کشی شرکت ها و ادارات

چند نکته مهم اسباب کشی شرکت ها و ادارات

امروزه در عصر پیشرفت و تکنولوژی ارتباطات در کار، اکثراً برای سازمان های غیر انتفاعی و همینطور شرکتها و ادارات مهم است. در زمینه اسباب کشی اصفهان اداری- شرکتی بزرگترین مرحله هماهنگی بین تعداد بیشماری از کارکنان برای اسباب کشی در اصفهان، بسته بندی وسایل و حمل و نقل آنها است.

قسمت اصلی کار حاوی کسب اطمینان برای انجام یک استراتژی برای هر دو ارتباط داخلی و خارجی میباشد. پروسه اسباب کشی دفترسازمان باید ره طور متوسط از سه ماه قبل برنامه ریزی شود.

باید بسیاری از مراحل را برای برنامه ریزی جابجایی و اسباب کشی دفتر خود در نظر بگیرید. این کار واقعا نیاز به زمان و تخصص کافی برای ایجاد یک استراتژی مبنی بر فعالیت شرکت دارد. که هم کارکنان و هم مشتریان را به طور کامل از تغییرات آینده آگاه سازد.

هماهنگی های لازم را برای یک جابجایی و اسباب کشی راحت آسان و سریع و بی دغدغه فراهم سازد به طوری که هیچ آسیبی در فعالیت های اصلی اعتبار و خدمات روزانه ارگان یا موسسه وارد نشود.

آنچه باید به طور تخصصی انجام شود

اولین مورد مانند هر برنامه استراتژیک دیگر جدول زمانی روشن است. مطمئن شوید که شما لیستی از تمام مراحل تهیه کنید از جمله حرکت و جابجایی را برنامه ریزی کنید و در اختیار بقیه کارمندان شرکت قرار دهید. به گونه ای که همه بدانند چه انتظار میرود و هنگامی که باید اسباب کشی انجام شود زمانبندی و شرح وظایف خود را به روشنی میدانند.

دستورالعمل های بسته بندی

باید به کارمندان دستوالعمل کامل و تخصصی در مورد نحوه بسته دفاتر و یا کابینها و وسایل اداری خود برای انجام یک جابجایی راحت و امن داده شود. این دستورالعمل باید شامل دریافت روشها و استانداردها و انواع بسته بندی و هر آنچه به آنها مسئول هستند در بسته بندی و مهلت بسته بندی برای اسباب کشی و جابجایی میباشد.

اخطار جدی از زمان تعطیلی دفتر

در زمان جابجایی امکان دارد نیاز به بستن دفتر برای بسته بندی نهایی و انجام اثاث کشی باشد. از تجهیزات دفتری و اداری و مبلمان تا جزئی ترین موارد مانند پوشه های مدارک، کامپیوترها و …. مطمئن شوید کارکنان شرکت خود از تاریخ جابجایی آگاه هستند. و میدانند چگونه موارد یاد شده را برای اسباب کشی آماده کنند.

همچنین چگونگی کسب و کار را در زمان جابجایی و اسباب کشی ادامه دهند و چگونه برنامه کاری و حجم کار خود را تنظیم کنند تا در انجام وظایف خود و ارائه خدمات به مشتریان با مشکل مواجه نشوند و اسباب کشی شرکت به تاخیر نیوفتد.

اطلاع رسانی کامل

به کارمندان خود تمامی اطلاعات در مورد محل جدید را کامل اراده کنید تا بتوانند خود را برای حمل و نقل و اسباب کشی به محل جدید آماده کنند.

نکات مهم شروع اسباب کشی

در اینجا به چند نکته در رابطه با اسباب کشی آسان ادارات و شرکت ها میپردازیم. جابحایی لوازم و اسباب کشی ادارات و شرکت ها، کاری زمانگیر و سخت به نظر می رسد. اما در اینجا چند راه کار به شما ارائه میدهیم که میتوانید با استفاده از آنها بهترین بسته بندی و اسباب کشی شرکت و اداره خود را انجام دهید. به گونه ای که بدون صرف هزینه زیاد و بدون دردسر باشد.

شرکت اسباب کشی در اصفهان نظم بار از جمله شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل درون شهری و برون شهری فعالیت میکند.

۵ تکنیک در جابجایی و اسباب کشی ادارت و شرکت ها برای داشتن نتیجه بهتر به یاد داشته باشید که:

۱) استفاده از جعبه و کارتن

گاهاً خیلی از شرکت ها تعدادی از جعبه های حمل فایل و پرونده ها را در انبار خود دارند. در این جعبه ها میتوانید کتاب ها، پوشه ها و پرونده های اداره و یا شرکت را بگذارید و بسته بندی کنید.

باید بدانید که در برخی از کشورهای جهان، در شرکت ها و ادارات، جعبه ای مخصوصی برای جابجایی لوازم و وسایل پرسنل و کارمندان استفاده میشود که به آنها « توت»(Tote) میگویند که در واقع نوعی جعبه برای جابجایی فایل های اداری و ساید وسایل است.

۲) خالی کردن فایل ها:

قبل از آنکه با شرکت های باربری برای اسباب کشی شرکت تماس بگیرید، پوشه ها و فایل های خود را بیرون بیاورید و آنها را آماده جابجایی کنید. سپس تمام پرونده ها و فایل ها و پوشه های شرکت را آماده کنید. و در کارتن هاو جعبه های مخصوص بسته بندی لوازم در اسباب کشی اصفهان قرار دهید.

اگر این کارتن ها در شرکت موجود نمیباشد و یا به تعداد مورد نیازتان نیست میتوانید از شرکت باربری مورد نظر با آن قرارداد اسباب کشی بسته اید بخواهید تا آن شرکت برای شما تهیه کند.

۳) دقت در بسته بندی کامپیوترها:

نقل و انتقالات لوازم الکترونیکی و کامپیوتری شرکت از قبیبل پرینتر، فکس و کامپیوتر، یکی از نکات مهم برای جابجایی و حمل بار ادارات و شرکت ها، میباشد. بسته بندی این نوع دستگاه ها در زمان باربری دارای اهمیت زیادی است. به خصوص مانیتور کامپیوتر و لپتاپ که حساس و شکستنی میباشند. بنابراین لازم است در کارتن ها و جعبه های مخصوص گذاشته شوند.

زمان گذاشتن اجزای کامپیوتر و دستگاه های فکس، بهتری است در جعبه های آنها از محافظ های فوم یا پلاستیک استفاده کنید. تا میزان ضربه های وارده به آنها را به حداقل برساند.

۴) آماده سازی و داشتن طرح مشخص:

بهتر است قبل از شروع به جابجایی طرح و نقشه دقیقی از اینکه هر کدام از لوازم و وسایل شرکت در کجا قرار داده شود، داشته باشیم. برای این مورد چند اقدام را انجام دهید.

اول، محل جدید شرکت را قبل از جابجایی، مرتب و آماده کنید.

دوم، محل جدید هرکدام از وسایل را از قبل مشخص کنید تا زمان جایگذاری زمان بر نباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)