a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و ۵ نکته در بسته بندی آینه های بزرگ و کوچک

نظم بار > نکات بسته بندی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و ۵ نکته در بسته بندی آینه های بزرگ و کوچک

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و ۵ نکته در بسته بندی آینه های بزرگ و کوچک

بسته بندی آینه های بزرگ و کوچک - حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل  ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۵ نکته در بسته بندی آینه های بزرگ و کوچک حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی بسیاری از وسایل بزرگ از جمله آینه های قدی، کمی سخت است. بسته بندی آینه های قدی و بزرگ و حمل آن ها بدون هیچ آسیبی برای همه اهمیت دارد. در بسته بندی آینه ها در سایزهای مختلف دقت کنید و از شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) بخواهید در حمل اثاثیه منزل به شما کمک کنند.

 نکاتی که برای بسته بندی آینه ها در سایز های مختلف باید در نظر گرفت، عبارتند از:

۱٫        در ابتدا چه تجهیزات و وسایلی برای بسته بندی لازم است؟

  • پلاستیک حباب دار
  • چسب پهن
  • پارچه
  • کارتن

۲٫      اهمیت بسته بندی وسایل

بسته بندی، یکی از اجزای اصلی اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شمار می رود. یکی از مهم ترین کارها در حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی، بسته بندی کردن است. برای افراد بسیار مهم است که بعد از بسته بندی و حمل اثاثیه منزل به مکان جدید، همه ی وسایل سالم و بدون آسیب دیدگی باشد.

اگر بسته بندی وسایل اصولی باشد، از احتمال هر گونه آسیب به اثاثیه منزل جلوگیری خواهد شد. فراموش نکنید، چند روز قبل از جابجایی، بسته بندی وسایل را شروع کنید و از اعضای خانواده و دوستان کمک بگیرید. یکی از نقاط قوت شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار)، اهمیت دادن به بسته بندی اصولی وسایل و جابجایی آن ها می باشد.  این موضوع می تواند از استرس شما بکاهد. می توانید برای بسته بندی اثاثیه منزل از کارگران شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)، بخواهید در بسته بندی یاری تان کنند تا اسباب کشی آسان و بدون استرس را تجربه کنید.

۳٫        فضای مناسبی برای بسته بندی آینه ها در نظر بگیرید:

  • ابتدا گوشه ای از خانه را در نظر بگیرید؛
  • می توانید از کف اتاق، میز ناهارخوری و یا میز داخل پذیرایی استفاده کنید؛
  • فراموش نکنید هر قسمتی که قرار است آینه را بسته بندی کنید (کف زمین و یا روی میز)، حتما پارچه یا پتو پهن کنید تا آینه روی آن قسمت محکم باشد.

۴٫      بسته بندی برای آینه های کوچک / متوسط

بسته بندی آینه ها با سایز های کوچک و متوسط، کار سختی نیست. کافیست گوشه های آینه را با استفاده از مقوا و یا ابر بپوشانید، روی آینه ها را با پلاستیک حباب دار بپوشاید و داخل کارتن قرار دهید. حتما روی جعبه بسته بندی شده، کلمه شکستنی با ماژیک نوشته شود.

۵٫     بسته بندی برای آینه‌ های بزرگ

بسته بندی آینه های بزرگ کمی سخت و دشوار تر از بسته بندی آینه های کوچک تر است. در ابتدا باید گوشه های آینه را با استفاده از مقوا، پلاستیک حباب دار و چسب پهن بپوشانید. تا حد امکان، کارتن سایز بزرگ برای بسته بندی آینه تهیه کنید. در غیر این صورت می توانید دو کارتن کوچک را کنار هم چسبانده و آینه را در آن قرار دهید. آینه را با استفاده از پلاستیک حباب دار و پارچه به صورت کامل بسته بندی کرده و به صورت ضربدر با چسب پهن محکم کنید.

۶٫     آینه های قدیمی

بیشتر افراد آینه های قیمتی و یا قاب های عکس با ارزشی دارند که به هیچ عنوان دوست ندارند در حین جابجایی از بین بروند. پیشنهاد می کنیم از جعبه های چوبی برای بسته بندی استفاده کنید و کف جعبه را با مواد محافظ کننده به طور کامل بپوشانید.

 

به منظور سفارش حمل اثاثیه منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار با این شماره ها تماس بگیرید:

 

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)