a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و کفش ها را چگونه بسته بندی کنیم؟

نظم بار > نکات بسته بندی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و کفش ها را چگونه بسته بندی کنیم؟

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و کفش ها را چگونه بسته بندی کنیم؟

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی کفش

شکل  ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی کفش

کفش ها را چگونه بسته بندی کنیم؟ هر چند جفت کفش که دارید مهم نیست. از بهترین روش، برای بسته بندی کفش ها استفاده کنید. اصولا همه ی ما چند جفت کفش داریم که مختص به هر تیپ و یا لباسی می دانیم و دوست نداریم که در حین اسباب کشی آسیبی ببینند. نظم بار پیشنهاد می کند کفش های خود را بسته بندی کنید تا هم فضای کمتری را اشغال کند و هم از آسیب دیدن آن ها جلوگیری شود.

انواع کفش ها:

نکاتی برای بسته بندی انواع کفش ها:

در ابتدا کفش ها را از هم جدا کرده و سپس اقدام به بسته بندی بکنید. در صورتی که کفشی سایز شما نیست و یا قابل استفاده نمی باشد از بسته بندی آن خودداری کنید. کفش ها را قبل از بسته بندی تمیز کرده و یا تا حد امکان بشورید و اجازه دهید خشک شود. توجه کنید در هنگام بسته بندی، کفش ها باید کاملا تمیز، خشک و بدون بو باشند. نظم بار پیشنهاد می کند برای راحت تر شدن کارتان، کفش ها را تفکیک کرده و بعد از بسته بندی داخل یک جعبه بزرگ قرار دهید.

شکل ۲ : حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی کفش های پاشنه بلند:

برای بسته بندی کفش های پاشنه بلند و مجلسی خود از جعبه های مخصوص کفش استفاده کنید. اگر جعبه کفش در دسترس ندارید، ابتدا داخل هر کفش را با روزنامه و یا پارچه پر کنید. سپس هر لنگه کفش را به صورت جداگانه با استفاده از پلاستیک حباب دار و پارچه بسته بندی کنید و با چسب محکم بچسبانید. برای سریع تر شدن کارتان بعد از بسته بندی، هر جفت کفش را کنار هم در یک پلاستیک قرار دهید. برای یک جا بودن کفش ها از یک کارتن بزرگ استفاده کنید و تمام کفش های بسته بندی شده را داخل کارتن قرار دهید. بهتر است هر کفشی که داخل کارتن قرار می دهید، فضای بین آن ها را بپوشانید تا از برخورد کفش ها به هم دیگر جلوگیری شود.

بسته بندی کفش های اسپرت

ابتدا برای بسته بندی کفش های اسپرت و ورزشی خود آن را تمیز کنید و یا تا حد امکان بشویید. اگر جنس کفش شما از چرم، جیر، نایلون و … است برای تمیز کردن آن می توانید از پارچه نم دار استفاده کنید. داخل کفش های اسپرت و ورزشی خود را با استفاده از روزنامه پر کنید و سپس اقدام به بسته بندی کنید. برای بسته بندی در جعبه اصلی قرار دهید و یا از پلاستیک حباب دار برای بسته بندی کفش ها استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی کفش

شکل ۳ : اسباب کشی منزل در اصفهان

استفاده از چمدان برای بسته بندی کفش ها:

اکثر خانم ها برای هر دست لباس مجلسی خود، کفش خریداری و با آن لباس ست می کنند. احتمال دارد بعضی از کفش ها دیگر برای شما اندازه نبوده و یا غیر قابل استفاده باشد. توصیه می کنیم از بسته بندی کفش های غیر ضروری خودداری کنید. نظم بار پیشنهاد می کند در صورت داشتن چمدان اضافه، کفش های مجلسی و چکمه ها را در چمدان قرار دهید.

از محافظت کننده برای بسته بندی استفاده کنید:

اینکه کفش های خود را تمیز، بدون بو و در فرم مناسبی بسته بندی کنید بسیار مهم است. برای این کار می توانید از محافظت کننده کفش ها برای بهتر نگه داشتن شکل ظاهری کفش استفاده کنید. این محاظت کننده ها که داخل کفش قرار می گیرند باعث می شود به کفش ها آسیب وارد نشود و از بین نرود. اگر در بسته بندی کفش ها دقت نکنید خیلی راحت از بین رفته و شکل اولیه خود را از دست می دهند.

نظم بار پیشنهاد می کند در صورتی که وقت و یا حوصله برای بسته بندی کفش  های خود ندارید، میتوانید این پروسه وقت گیر را به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) واگذار کنید. شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) با داشتن تجهیزات لازم می توانند، کفش های شما را بدون آسیبی بسته بندی و حمل کنند.

برای همکاری با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) کافیست با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)