a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی حوله و پتو

نظم بار > نکات بسته بندی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی حوله و پتو

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی حوله و پتو

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی حوله و پتو

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی حوله و پتو

در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان ممکن است یک سری از وسایل علی رغم ظاهرشان، وقت و انرژی زیادی را از ما بگیرد و به صورت اصولی هم بسته بندی نشوند. حتی ممکن است در بسته بندی فضای زیادی را به آن اختصاص دهید. وسایلی از جمله: پتو، پرده، حوله ها، رومیزی، رو تختی و… می باشد. در این مقاله سعی شده به چند راهکار عملی در جهت آسان تر نمودن بسته بندی این نوع از وسایل اشاره کنیم، که رعایت همین نکات ساده می تواند بخشی از دغدغه حمل اثاثیه منزل را برای شما رفع نماید.

چرا بسته بندی حوله و پتوها در حمل اثاثیه منزل در اصفهان را باید جدی گرفت؟!

حوله و پتوها یکی از ملزمات اولیه در شب اول اسباب کشی منزل در اصفهان به حساب می آید. اصولا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان یک مقوله زمان بر و انرژی بر به حساب می آید. همیشه اولین شب حمل اثاثیه منزل، بعد از یک روز طولانی و پر مشقت که خیلی از وسایل حمل و چیده نشده اند، داشتن یک حمام گرم و ملزومات خواب راحت بسیار اهمیت پیدا می کند. به همین دلیل است که حوله ها و پتوها باید جزء اولین بسته بندی های منتقل شده در حمل اثاثیه بوده که دردسترس بودن، تمیز و سالم بودن آن ها در مقصد را باید جدی گرفت.

برای داشتن حمل اثاثیه منزل راحت، موارد زیر را جهت بسته بندی تهیه نمایید:

 • جعبه بسته بندی
 • کاغذ بسته بندی
 • چسب بسته بندی
 • برچسب

چه اقداماتی برای در بسته بندی حوله ها نیاز است؟

 • لازم است که ابتدا حوله ها را مرتب کنید.
 • در جمع آوری حوله ها آنها را به شکل دستمال کاغذی حوله ای لول کنید.
 • لول کردن حوله ها، پتوها و موارد از آن دست فضای کمتری را اشغال می کند، نسبت به زمانیکه آن ها را به طور صاف در جعبه قرار می دهید. اینکار علاوه بر اینکه تعداد بیشتری از حوله ها درون جعبه قرار می گیرد، باعث کاهش تعداد جعبه های اسباب کشی شده است و در نتیجه، می توانید حمل اثاثیه راحتی را تجربه کنید.
 • می توانید از این روش در لول کردن پتو؛ روتختی، ملحفه، سفره ورومیزی نیز استفاده نمایید.
 • در صورتی که تمایل دارید وسایل از هرگونه گرد وخاک و حشرات در امان باشد، از پلاستیک کردن آن ها قبل از قرار دادن درون جعبه نیز استفاده کنید.
 • کف جعبه ها را با چسب ۵ سانتی چسب کنید.
 • پس از قرار دادن وسایل، درب جعبه و یا کارتن را با چسب محکم کنید.

بسته بندی پرده ها و کت وشلوار به صورت آویزان:

در بسته بندی وسایل پارچه ای از جمله:پرده ها، کت وشلوار، پیراهن و …  بهتر است برای اینکه چروک  نشوند و یا فضای زیادی را اشغال کنند ان ها را به صورت آویز بسته بندی کنید. برای این کار، وسایل درون کمدها را به صورت آویزان بسته بندی کنید و درب کمد را ببندید. اگر هزینه بسته بندی برایتان اهمیت ندارد، می توانید لباس های با ارزش و حساس خود را که زود تر چروک می شوند، از بسته بندی کارتن های کمدی استفاده کنید. کارتن های کمدی، از گرد و خاک و چروک شدن وسایل شما جلوگیری می کند. فراموش نکنید، وسایلی از جمله پتو، حوله و …. احتمال تجمع حشرات در آن ها زیاد است و احتمال دارد سریع کثیف شوند.

نظم بار پیشنهاد می کند برای تمیز و سالم بودن وسایل ابتدا آن ها را داخل پلاستیک گذاشته و سپس اقدام به بسته بندی کنید. از کارگران اسباب کشی منزل در اصفهان بخواهید که این وسایل را در ابتدای ماشین حمل اثاثیه قرار داده تا دسترسی به ان ها راحت تر باشد. بهتر است حوله های فرزندان خود را جداگانه و در بسته بندی مخصوص قرار دهید، چرا که زود تر نیازمند می شوید. شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) به شما کمک می کند تا وسایل خود را خیلی راحت و بدون دغدغه بسته بندی و جابجا کنید. شرکت نظم بار با داشتن کادری با تجربه و حرفه ای وسایل شما را بدون آسیب حمل می کنند. کافیست برای مشاوره با نظم بار با این شماره ها تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)