a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > نکات اسباب کشی  > ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان (1)

Table of Contents

شکل  ۱:ماشین ظرف شویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

آیا تا به حال اسباب کشی منزل انجام نداده اید؟ نمی دانید چگونه باید ماشین ظرفشویی را بسته بندی و جابجا کنید؟ کافیست  با ما همراه باشید.

اینکه چگونه وسایل سنگین مثل ماشین ظرفشویی را باید بسته بندی و جابجا کرد، دغدغه همه افراد می باشد. ماشین ظرفشویی با وزنی که دارد، مسلما به تنهایی نمی توانید حمل و جابجا کنید. نظم بار پیشنهاد می کند، برای جابجایی ماشین ظرفشویی از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بخواهید این کار را انجام دهند.

کافیست برای همکاری با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

۷ مرحله برای جابجایی ماشین ظرفشویی وجود دارد که عبارتند از:

مرحله اول: ماشین ظرفشویی را از برق خارج کنید و کابل آن را جمع کنید و سپس با چسب پهن به دیواره آن بچسبانید.

مرحله دوم : ماشین خود را از کانتر جدا کنید و درب آن  را با استفاده از پیچ گوشی باز کنید.

مرحله سوم : اکثر ماشین ظرفشویی ها، پایه های قابل باز کردن و تنظیم کننده، دارند. این پایه ها باعث می شود، ماشین روی قسمتی که قرار است گذاشته شود، محکم قرار بگیرد. برای باز کردن این پایه ها از آچار و پیچ گوشتی استفاده کنید. در بلند کردن ماشین ظرفشویی دقت کنید، در هر قسمت از آشپزخانه که قرار دارد به کفپوش آسیبی وارد نکند.

مرحله چهارم: ماشین ظرفشویی را خالی کنید و هیچ ظرفی داخل آن نباشد. اکثرا ماشین ظرفشویی را در قسمتی از کابینت و کنار سینک قرار می دهند. برای بیرون کشیدن ماشین از کابینت دقت کنید، روی کابینت و یا بالای آن وسیله شکستنی وجود نداشته باشد.

مرحله پنجم: هنگامی که ماشین ظرفشویی را از برق بیرون کشیدید و تمام وسایل را خارج کردید، وقت آن است که آب متصل به آن را قطع کنید. همه ی ماشین دارای دو خط آب هستند:

· خط ورودی آب

· خط تخلیه آب

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

فراموش نکنید قبل از اینکه بخواهید ماشین ظرفشویی را از جایش بیرون بکشید، هر دو خطوط آب را قطع کنید و آب اضافی را خارج کنید و با استفاده از حوله می توانید داخل و خارج ماشین را خشک کنید.

مراحل ششم: در هنگام جابجایی و بیرون کشیدن از کابینت، مقوایی را روی زمین گذاشته و به زیر ماشین ظرفشویی راهنمایی کنید و به آرامی بیرون بکشید. در این صورت با کف آشپزخانه به صورت مستقیم برخورد نمی کند. اگر کارتن ماشین ظرفشویی را نگهداری نموده اید می توانید داخل کارتن مخصوص برای بسته بندی بگذارید و یا از پتوی ضخیم و پلاستیک حباب دار برای بسته بندی استفاده کنید و با طناب محکم ببندید.

مرحله هفتم: اگر تا به حال جابجایی انجام ندادید و نمی دانید چگونه ماشین ظرفشویی را جابجا کنید؛ می توانید بسته بندی و جابجایی را به عهده شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) واگذا کنید. شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) با داشتن کادری با تجربه جابجایی اثاثیه شما را محتاطانه و به آرامی انجام می دهند. درست است شرکت حمل اثاثیه برای جابجایی ماشین ظرفشویی از شما هزینه ای دریافت می کنند اما ارزش آن را دارد که وسیله شما بدون آسیب دیدگی حمل شود و استرس از شما دور بماند. جابجایی بعضی از وسایل از جمله یخچال، ماشین  ظرفشویی، ماشین لباس شویی و … توسط افراد نا بلد بسیار خطرناک است. شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) با داشتن وسایل مورد نیاز؛ از جمله: چزخ متحرک، آچار، طناب، پلاستیک حباب دار، نوار چسب و … به راحتی بسته بندی و جابجایی وسایل شما را انجام می دهند.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)

یکی از کارهایی که همه آدم ها با آن آشنا هستند و امروزه کم و بیش با آن سر و کار دارند، حمل اثاثیه و یا جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشد. اسباب کشی به معنای حمل اثاثیه و یا جابجایی از مکانی به مکان دیگر می باشد. در زمان های قدیم جمع کردن و بسته بندی اثاثیه را هر خانواده به کمک اعضای خانواده و همسایه ها انجام می داد و احتمال شکستن و یا از بین رفتن وسایل منزل بسیار زیاد بود. اما با گذر زمان و پیشرفت علم، به راحتی می توان اثاثیه را در کمترین زمان و بدون هیچ آسیبی به شرکت های اسباب کشیمنزل در اصفهان (نظم بار) بسپارید. بهتر است این کار پر مشغله و حساس را به متخصصین این کار، همانند شرکت نظم بار بسپارید تا با خیال راحت شما را در حمل اثاثیه منزل همراهی کنند.

نظم بار با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اثاثیه شرکت و اداره، حمل وسایل سنگین از جمله گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و … با داشتن کادر مجرب، بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم می باشد. از جمله خدماتی که نظم بار را جزء بهترین و منحصر به فرد ترین شرکت ها نموده عبارتند از:

·         امضای قرار داد برای تضمین اثاثیه

·         بسته بندی کالا و اثاثیه با دقت کامل

·         داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

·         حمل تخصصی اثاثیه منزل با کادر با تجربه

·         حمل بار با نیسان و وانت بار داخل شهر و بیرون از شهر

·         فرستادن کارگر برای بار چینی و تخلیه بار به صورت شبانه روزی

·         جابجایی وسایل سنگین بصورت حرفه ای از جمله پیانو، گاو صندوق بزرگ، یخچال

هدف نظم بار، ارائه خدمات حمل اثاثیه و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

برای همکاری با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) کافیست با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)