a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بسته بندی تلویزیون و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > نکات بسته بندی  > بسته بندی تلویزیون و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی تلویزیون و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی تلویزیون و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

آیا تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ دارید و نمی دانید چگونه باید بسته بندی کنید؟

بسته بندی و جابجایی تلویزیون های امروزی، نسبت به تلویزیون های قدیمی بسیار راحت و ساده تر می باشد. تلویزیون های قدیمی به دلیل حجم و وزن زیادی که دارند، جابجایی و حمل آن بسیار دشوار است. امروزه تلویزیون ها از یک مانیتور هم نازک تر هستند، اما آسیب پذیرتر و حساس تر از تلویزیون های قدیمی می باشند. فراموش نکنید، در هنگام حمل اثاثیه منزل نیاز به محافظت بیشتری دارد.

اگر میخواهید با اطمینان بیشتر تلویزیون خود را به منزل جدید ببرید، به این ۲ نکته زیر توجه کنید:

بسته بندی تلویزیون و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل  ۲: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱٫       بسته بندی تلویزیون

مهمترین آسیبی که باعث از بین رفتن تلویزیون شما می شود، ضربه است. ممکن است فکر کنید اگر تلویزیون را داخل پتو قرار دهید و عقب ماشین اسباب کشی اثاثیه منزل در اصفهان بگذارید، هیچ آسیبی به تلویزیون وارد نمی شود؟ کاملا در اشتباهید! برای جلوگیری از ضربه باید سراسر لبه های تلویزیون را با فوم بپوشانید و از پدهای محافظت برای بدنه تلویزیون استفاده کنید. جعبه های تلویزیون با دو لایه مقوا با دیواره های محکمی ساخته شده است. برای ایمنی بیشتر، تلویزیون را در جعبه مخصوص خودش قرار دهید. فراموش نکنید در صورت نداشتن جعبه مخصوص، برای بسته بندی تلویزیون به پتو اکتفا نکنید، چرا که هر اینچ تلویزیون بسیار حساس بوده و فوری به آن ضربه وارد می شود. از شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار ) و یا از فروشگاه لوازم منزل و یا فروشگاه لوازم جانبی جعبه مخصوص را خریداری کنید.

۲٫       جابجایی و حمل تلویزیون

زمانی تلویزیون آماده جابه جایی می باشد که مطمئن شوید بسته بندی تلویزیون به خوبی انجام شده و هیچ گونه ضربه  و آسیبی به تلویزیون وارد نمی شود. تلویزیون های با ابعاد بزرگ  تر، قطعا جابجایی مشکل تری هم دارند. همینطور که بسته بندی تلویزیون مهم هست جابجایی و قرار دادن داخل ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان هم اهمیت بسیاری داد. درست است تلویزیون های امروزه نسبت به قدیم ظریف تر هستند، اما برای حمل آن ها به دقت و زمان نیاز است. حتی اگر شما تلویزیون را داخل کارتن مخصوص قرار دهید و یا دور آن را با پتو بپیچانید، ولی باز هم آسیپ پذیر می باشد.

 ۳ نکته برای حمل و جلوگیری از آسیب تلویزیون وجود دارد که عبارتند از

۱٫        کمک گرفتن:

اگر شما تلویزیونی با ابعاد بزرگ دارید برای جابجایی به تنهایی اقدام نکنید. اگر صفحه نمایش شما بیشتر از ۵۵ اینچ می باشد وزن آن برای جابجایی زیاد است و نیاز به کمک دارید. اگر کسی برای کمک نبود از کارگران شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بخواهید به شما کمک کنند.

۲٫      برای جابجایی از تجهیزات استفاده کنید:

اگر نمی توانید تلویزیون را به راحتی جابجا کنید و یا جابجایی تلویزیون از راهرو و راه پله خیلی سخت است از چرخ باربری برای جابجایی استفاده کنید. در صورت نداشتن چرخ باربری، از شرکت های اسباب کشی  اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) درخواست و یا خریداری کنید.

۳٫     در قسمت امن کامیون جاسازی کنید:

وقتی تلویزیون را از خانه خارج می کنید و به ماشین اسباب کشی اثاثیه منزل در اصفهان می برید. تذکر دهید، در قسمت امن ماشین قرار دهند. بهتر است کف قسمتی از ماشین که تلویزیون قرار میگیرد را با پتو بپوشانند. تلویزیون را در قسمتامن ماشین قرار دهید و مطمئن شوید در آن قسمت ماشین امن است. نظم بار پیشنهاد می کند، تلویزیون را کنار وسایل سنگین و اجسام نوک تیز و همچنین روی وسایل قرار ندهید، چرا که امکان دارد سرازیر شود.

به منظور سفارش حمل اثاثیه منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل (نظم بار) با این شماره ها تماس بگیرید:

 

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)