a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بسته بندی لامپ و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نظم بار > نکات بسته بندی  > بسته بندی لامپ و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی لامپ و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی لامپ و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

لامپ یک وسیله روشنایی بسیار مهم می باشد، که بسته بندی آن بسیار راحت است. لامپ ها دارای ابعاد و سایز های مختلفی هستند که هر کدام به شکل های متفاوت و برای وسیله های مختلف استفاده می شود. برای بسته بندی این وسیله شکننده و حساس نیاز به دقت دارد. کافیست چند نکته اصولی را برای بسته بندی رعایت کنید.

انواع لامپ:

۵       تجهیزات لازم برای بسته بندی:

۱-      از جعبه اصلی خود لامپ برای بسته بندی استفاده کنید:

هنگامی که شما لامپی را خریداری می کنید، داخل جعبه ای قرار می گیرد که به آن جعبه اصلی لامپ گفته می شود. در صورت داشتن جعبه اصلی کار شما برای بسته بندی راحت تر می باشد. در غیر این صورت باید جعبه ای که متناسب با لامپ شما است را تهیه کنید. برای این کار به فروشگاه های لوازم برقی مراجعه کنید و یا از شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار) درخواست کنید.

۲-     پلاستیک حباب دار:

پلاستیک حباب دار به دلیل ضخیم و محکم بودن، انتخاب مناسبی برای بسته بندی لامپ می باشد. شما می توانید برای وسایل شکستنی از جمله لامپ، لوستر، ظروف شکستنی و … از پلاستیک حباب دار استفاده کنید. برای تهیه پلاستیک حباب دار از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) در خواست کنید.

۳-    کاغذ مخصوص بسته بندی :

کاغذ مخصوص بسته بندی باید بدون کثیفی و پارگی باشد. می توانید با استفاده ازکاغذ های مخصوص، لامپ های خود را بسته بندی کنید. دقت کنید کاغذ بسته بندی را با روزنامه اشتباه نگیرید، چرا که روزنامه به دلیل داشتن جوهر، لامپ های شما را لک انداخته و به هیچ عنوان برای بسته بندی لامپ مناسب نمی باشد.

۴-    چسب پهن

نکته ای که باید به آن توجه کنید، به هیچ عنوان از چسب به طور مستقیم برای بسته بندی لامپ استفاده نکنید. هنگامی که لامپ خود را با پلاستیک حباب دار یا کاغذ مخصوص بسته بندی کردید، از چسب پهن استفاده کنید.

۵-    ماژیک

روی جعبه های بسته بندی شده را محکم کنید و عنوان محتویات جهبه را با ماژیک ذکر کنید. در صورت نداشتن ماژیک از برچسب و یا کاغذ استفاده کنید. این کار باعث می شود که کارگران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان با دقت بیشتر اثاثیه شکستنی شما را حمل کنند و در جای امن ماشین حمل اثاثیه قرار دهند.

به چه نکاتی در هنگام بسته بندی باید توجه کنیم؟

لامپ ها به دلیل اینکه بسیار ظریف و شکستنی هستند، باید در بسته بندی آن کمی دقت کنید. ممکن است با کوچکترین ضربه به آن ها آسیب وارد شود و قابل استفاده نباشد. برای بسته بندی از جعبه اصلی لامپ استفاده کنید تا از آسیب جلوگیری شود. برای بسته بندی لامپ، دور تا دور لامپ را پلاستیک حباب دار بکشید و با چسب پهن محکم کنید. همه ای لامپ ها را جدا بسته بندی کنید و داخل یک کارتون قرار دهید و روی جعبه کلمه شکستنی را ذکر کنید.

اگر در خانه لامپ پایه دار دارید، می توانید خیلی راحت با پایه بسته بندی کنید. لامپ پایه دار را داخل جعبه گذاشته و از روزنامه و یا پارچه برای جلوگیری از ضربه استفاده کنید. توجه کنید همیشه فضای خالی بین بسته بندی وسایل شکستنی را با پارچه و پلاستیک حباب دار پر کنید، تا از ضربه احتمالی جلوگیری شود. از جعبه های ضخیم و محکم برای قرار دادن لامپ استفاده کنید. لامپ ها را همانطور که گفته شود، ابتدا بسته بندی کنید و سپس داخل جعبه قرار دهید. درب جعبه را با چسب محکم کنید.

اگر وقت و یا حوصله بسته بندی اثاثیه کوچک و یا بزرگ منزل خود را ندارید، می توانید این پروسه حساس و زمان بر را به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بسپارید. شرکت نظم بار  به صورت شبانه روزی، با داشتن کادری با تجربه و حرفه ای می تواند تمام وسایل شکستنی و حساس شما را بدون کوچکترین آسیبی بسته بندی و حمل کند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)