a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و جابه‌جایی یخچال

نظم بار > نکات اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و جابه‌جایی یخچال

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و جابه‌جایی یخچال

جابه جایی یخچال- حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و جابه‌جایی یخچال

بدون شک هرکدام از ما دستکم یکبار اسباب کشی داشته ایم و می دونید که اسباب کشی اضطراب زیادی دارد. بویژه جابجایی و حمل اثاثیه منزل به منزل جدید نیاز به شناخت و تبحر کافی دارد.

حمل اثاثیه سنگین یکی از کمرشکن ترین کارهاست که بدون شک به تنهایی نمیتوان انجام داد. یکی از اثاثیه بزرگ و سنگین موقع جابجایی یخچال است. از آنجایی که خانم ها در مورد اثاثیه آشپزخانه شان خیلی حساسند حتما موقع حمل اثاثیه و جا بجایی یخچال در اسباب کشی نگران هستند که آسیب و ضربه ای به وسایل ها وارد نشود. جابه‌جایی و حمل یخچال در اسباب کشی تبحر مخصوص به خود را دارد که در ادامه می توانید با این فوت و فن در نظم بار آشنا شوید.

نکات جابه جایی یخچال در اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه و جابه جایی یخچال در اسباب کشی در اصفهان بویژه یخچال ساید بای ساید کمی سخت تر از اسباب و وسایل دیگر است و نیاز به کارگر اسباب کشی متخصص دارد.

از این رو پیشنهاد می شود حتما با روش حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی آشنا باشید و از کارگران متخصص جابه‌جایی و حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی استفاده کنید.

موقع حمل این یخچال ها اگر پله ها تنگ و یا آسانسور کوچک است باید حتما درهای یخچال را باز کنید.

باز کردن درب یخچال ساید نیاز به تخصص دارد و باید توسط نیروی کاربلند انجام شود.

میتوانید موقع جابجایی و حمل یخچال از چرخ های ترالی استفاده کنید. حتما یخچال را به صورت ایستاده جابجا کنید.

کمک گرفتن از کارگران باربری نظم بار برای حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی اصفهان بهترین انتخاب است بویژه اگر امکان استفاده از آسانسور وجود نداشته باشد.

قرار دادن یخچال ساید بای ساید در کامیون حمل بار نیز نیاز به دانش کافی دارد و معمولا توسط دو نفر انجام می شود.

جابه جایی اصولی یخچال، حمل اثاثیه منزل در اصفهان

توجه: هرگز به تنهایی برای جابجایی یخچال پا پیش نگذارید، چون ممکن است در صورت افتادن یخچال روی شما، آسیب زیادی به اعضای‌ بدنتان وارد شود. از اینکه افراد زورمندی هستند تا به شما برای جابجایی یخچال کمک کنند مطمئن باشید؛ مخصوصا زمانی که نیاز به پایین یا بالا آوردن وسیله‌ خود از پله‌ها دارید.

می توانید به منظور سفارش کارگران حمل اثاثیه منزل دراصفهان یا خارج از شهرستان با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار  با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

۱- از ترالی (چرخ مخصوص حمل بار) استفاده کنید

یکی از بهترین وسایل برای جابجایی یخچال ترالی های مخصوص حمل یخچال هستند که میتواند وزن یخچال را کنترل کرده و حرکت یخچال را راحت کند، به ویژه اگر بخواهیم یخچال را به پایین پله ها منتقل کنیم. هیچ گاه بدون ترالی یا چرخ سعی نکنید این کار را انجام دهید چون ممکن است آسیب های جدی به بدن و یا یخچالتان وارد کنید.

جابه جایی یخچال

۲- یخچال را بر روی ترالی با تسمه محکم ببندید

برای کنترل کردن یخچال برروی ترالی با استفاده از تسمه انجام می شود. اما باید اطمینان حاصل کنید که پایه و کفی و چرخ ترالی و اندازه آن مناسب باشد تا کف یخچال روی آن قرار بگیرد؛ در ضمن تسمه ها باید به حد کافی محکم و ایمن باشند تا یخچال را به خوبی حفظ کنند.

۳- یخچال را به صورت ایستاده جابه جا کنید

پایه باید به اندازه کافی بزرگ باشد خیلی مهم است چون شما برای پیش گیری از نشست گاز خنک کننده باید یخچال را ایستاده حمل کنید.

در بیشتر یخچال ها شما باید قادر به تکان دادن یخچال به وسط کفی آن باشید اگر لازم بود آن را به آرامی بلند کنید به وسیله تسمه و یا کابل هایی که از پیش تهیه کرده اید یخچال را به ترالی ببندید.

وقتی یخچال را روی ترالی جاسازی می کنید مطمئن شوید کوچکترین چرخش و اشتباهی اتفاق نمی افتد، نگه داشتن یخچال ایستاده خیلی مهم است چون این حالت به ما اطمینان میدهد که هیچگونه روغنی از لوله های خنک کننده چکه نمی کند.

۴- هرگز یخچال را به پهلو و یا پشت حمل نکنید

توجه کنید اصلا این کار نباید انجام شود چون روغن درون کمپرسور در لوله های خنک کننده جریان پیدا میکند و زمانی که دوباره یخچال را در حالت ایستاده قرار می دهید حتی اگر تمام آن هم به جای خود بر گردد باز هم  یخچال کارآئی سابق را ندارد. اگر در موقعیتی هستید که چرخاندن یخچال به پهلو چاره ناپذیر است اطمینان حاصل کنید تا جایی که ممکن است آن را در زاویه درست قرار دهید.

۵- یخچال را به آرامی حرکت دهید

حالا که شما یخچال را به خوبی بر روی ترالی گذاشته اید  باید آن را به آرامی به سمت کامیونی حمل بار انتقال دهید و برای ایجاد امنیت بیشتر بسیار مهم است که در جهت مخالف چرخ یا همان ترالی را  حرکت دهید.

یکی را کنار خودتان به عنوان راهنما بگذارید تا وثتی به مانع ها رسیدید به شما زودتر خبر دهد. برای اینکه یخچال را از پله ها پایین ببرید این کار را به صورت پله پله و با حوصله انجام دهید و راهنمای شما با فاصله یک پله جلوتر از شما برای جانبداری باید حرکت کند.

اگر یه نفر دسته ترالی را نگه دارد و دو نفر در جلوی چرخ ترالی باشند و این کار را به آرامی انجام دهند و برای سازگاری و کمک به هم دیگر بلند صحبت کنند این حالت ایده آل تر است.

جابه جایی یخچال

۶- یخچال را به کامیون ببرید

دقت داشته باشید باید پشت ترالی را به سمت دیواره کامیون یا وانت مورد نظر بچرخانید چون که ترالی همیشه باید بین یخچال و کامیون باشد.

–  در حالت ایده آل وجود یک کامیون حمل بار که دارای یک پله یا سطح شیب دار باشد و شما بتوانید با کمک آن یخچال و ترالی را به راحتی به بالا بکشید یا حول دهید، میباشد ولی اگر این امکان در دسترس شما نیسـت باید در موقع بالا بردن شما کمی دقت بیشتتری به خــرج دهیــد .

–  برای بلند کردن یخچال و فریزر به داخل کامیون باید یک نفر  به روی کامیون رفته و حداقل دو نفر هم از روی زمین کمک کنند و به صورت هماهنگ و همزمان به سمت بالا یخچال را بلند کنند. در حالتی که یک نفر در بالا دسته های ترالی گرفته، در پایین به طور همزمان پایه ها باید بلند شود و در پشت کامیون قرار داده شود. برای اطمینان از اینکه یخچال روی شما نمی افتد  بهتر است یک نفر دیگر در کنار شما باشد و در صورت لزوم کمک کند.

– در طول مسیر یخچال را به صورت ایمن در کامیون نگه دارید و اگر در طول حرکت نمیتوانید آن را نگه دارید حتما از دیگر تجهیزات ایمنی مانند تسمه یا طناب برای نگهداری یخچال در کامیون  استفاده کنید.

جابه جایی یخچال

۷- یخچال را فورا به برق نزنید.

بعد از انتقال به مکان جدید یخچال  را پایین بیاورید و آن را در محل جدید قرار دهید .

– به خاطر بسپارید که هرگز نباید در همان لحظه  اول یخچال را به برق متصل کنید. حداقل ۳ ساعت باید در همان جا بماند تا روغن و مایع خنک کننده به کمپرسور برگردد و از هرگونه آسیب به دستگاه جلوگیری شود. این فرآیند در برخی از یخچال ها حتی ممکن است حدود سه روز طول بکشد تا یخچال به خنک کنندگی خود باز گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)