a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

بسته بندی وسایل اتاق کودک و حمل اثاثیه منزل

نظم بار > نکات اسباب کشی  > بسته بندی وسایل اتاق کودک و حمل اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل اتاق کودک و حمل اثاثیه منزل

Packing of baby furniture

بسته بندی وسایل اتاق کودک و حمل اثاثیه منزل

قسمت مهمی از روند جابجایی در اسباب کشی، بسته بندی اتاق کودک است. بسته بندی اسباب و اثاثیه اتاق فرزند شما یک پروسه سخت است که زمان و توجه زیادی می خواهد. اگر بخواهیم به اینکه در خانه جدید چه وسایلی را می توان برد و چه وسایلی را نمی توان برد دقت کنیم تصمیم گیری ها برای شما سخت میشود.

خوشبختانه ما پیشنهادهایی برای شما داریم که با ملاحظه به آنها جابجایی اثاثیه ی منزل برای همه اعضای خانواده شما سریع تر و اسان تر است. برای اینکه اتاق کودک خود را به آسانی بسته بندی کنید و برای انتقال اثاثیه ی آنها آماده باشید تا در بارهای بعد به آسانی از پس بسته بندی بر آمده و در جابجایی فرزند عزیزتان با مشکل دست و پنجه نرم نکنید، پس با ما همراه باشید.

بسته بندی وسایل اتاق کودک

آماده سازی فرزندان برای جابه جایی

به منظور بسته بندی و جابجایی اتاق فرزندتان پیش از اینکه هر کاری در این زمینه بکنید، اول با فرزند و یا فرزندان خود در اینباره صحبت کنید و آنها را برای این اسباب کشی در اصفهان آماده کنید.

ممکن است فرزند شما در دوره های سنی مختلف باشد و تصور شما این است که در رابطه با جابه جایی و تغییر محل زندگی نیازی به نگرش کودک و صحبت با او در این زمینه نیست. اما این تفکر والدین کاملا غلط می باشد. کودکان باهوش هستند و به داشتن پیوند عاطفی و علاقه قلبی حساس هستند. آنها به خوبی این دگرگونی ها را درک می کنند.

توصیه می شود قبل از اینکه این تغییرات روی فرزندانتان اثر منفی بگذارد و آن ها را دپرس کند. برای اینکه آنها را در این خصوص آماده کنید برای صحبت کردن با آنها در زمینه تغییر محل زندگی و جابه جایی اثاثیه پیش قدم شوید

بسته بندی و جابه جایی اتاق کودک با حذف موارد ناخواسته

گاهی کودکان اسباب بازی های زیادی دارند و بعضی از آنها را نیز خیلی دوست دارند و با هرکدام از آنها میدانند که چگونه بازی کنند. در بین تعداد زیادی اسباب بازی، اسباب بازی های غیر قابل استفاده و شکسته نیز هست.

به همراه بردن این اسباب بازی های غیر قابل استفاده و غیر قابل مصرف فقط باعث میشود زحمت بسته بندی و جابجایی آنها را بکشید. در حالیکه میدانید فرزند شما به این اسباب بازی های احتیاجی ندارد. پیشنهاد میشود که زمان خود را برای بسته بندی و انتقال آنها تلف نکنید.

تلاش کنید با فرزند خود در رابطه با این موضوع صحبت کنید و از او بخواهید که درک کند. از یاد بردن بعضی از چیزها (هر چند دلبستگی زیادی داشته باشد) جزئی از زندگی روزمره است. شما به سادگی هر چه تمام تر می توانید تصمیم بگیرید که چه وسایلی را بسته بندی کنید. و از چه وسایلی میگذرید. اما اگر فرزند شما در دوره سنی باشد که قادر است به صحت تصمیم گیری کند (تشخیص خوب و بد)، درباره ی دور انداختن برخی وسایل  با او مشورت کنید و نظر او را در این باره بدانید. قبل از اینکه هر وسیله ی فرزند خود را دور بیندازید اول او را از این موضوع آگاه کنید.

اجازه دهید در بسته بندی وسایل کودک و جابه جایی و انتقال اتاقشان، آنها نیز با شما همکاری کنند. با این کار آنها روال اسباب کشی اصفهان را درک می کنند و با آن سازگار می شوند. حتی در خصوص رشد آنها هم تاثیر دارد. گاهاً بعضی از فرزندان نمی خواهند فقط با اسباب بازی های خاص بازی کنند.

از بسته بندی و اسباب کشی منزل در اصفهان مجالی برای نحوه ی دست و دلباز بودن فرزندانتان بهترین استفاده را بکنید. آنها را راضی کنید که اسباب بازی های اضافه را به کودک دیگری تحویل دهد، به جای آنکه آنها را دور بیندازد.

ممکن است که اتاق کودک شما انواع اقسام وسایل شکننده و حساس و یا ارزشمند و پر بها باشد. پس در این حال شما برای بسته بندی و جابه جایی اتاق فرزند خود نیاز به تجهیزات بسته بندی مناسبی دارید.

 • تعدادی کارتن در اندازه های مناسب و مختلف
 • کیسه های پلاستیکی
 • پلاستیک حباب دار
 • کاغذ بسته بندی
 • چسب و قیچی
 • ماژیک و برچسب

مواردی که قبل از هرگونه اقدام در زمینه ی بسته بندی و جابه جایی و اسباب کشی اتاق کودک خود تهیه کردن آنها واجب است.

می توانید حمل اثاثیه منزل خود در اصفهان یا خارج از شهرستان را به شرکت اسباب کشی منزل نظم بار بسپارید. در صورت نیاز به تجهیزات بسته بندی و انتقال اثاثیه ی فرزندتان با شرکت نظم بار تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

 

توجه به حریم شخصی کودکان

رعایت نکردن حریم خصوصی کودکان یکی از مشکلات و گرفتاری هایی که امکان دارد در بسته بندی و انتقال اثاثیه ی اتاق فرزندان پیش آید. اگر کودک شما دارای سن کمی باشد،شما می توانید بسته بندی را خودتان انجام دهید. برای بعضی از کارهای بسته بندی و انتقال اثاثیه اتاق او از خود او هم کمک بخواهید و در مورد وسایل دو ریختنی نظر او را هم جویا شوید.

شما می توانید بعضی از کارها را به طبق تشخیص خودتان به فرزندتان بسپارید و شما در این باره هیچ دخالتی نداشته باشید. از دور کارهای فرزندتان را زیر نظر گرفته و مراقب نتیجه ی کارهای او باشید. شما با این کار کمک کرده اید که فرزندتان احساس بزرگ بودن را به درستی درک کند و بسیار آسان تر نسبت به دیگر کودکان به جابه جایی و تغییر محل زندگی خود بهتر و آسان تر درک کرده و آن را درک کند.

اگر به دنبال یک شرکت حمل اثاثیه دارای اعتبار و قابل اطمینان برای حمل اثاثیه و تغییر محل زندگی خود هستید با همکاران ما تماس بگیرید. شرکت نظم بار با به کاربردن افراد متخصص – مجرب و آموزش دیده در این رابطه، تمامی وسایل را بویژه جابه جایی و انتقال اثاثیه ی کودک شما را به ایده آل ترین شکل ممکن انجام می دهد تا در حرکت شما وقفه ای ایجاد نشود و با کلیه ی حرکت های شما هماهنگ می باشد.

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

 • نکاتی درباره اسباب کشی راحت تر با کودکان
  • از اسباب کشی تصویر مثبتی برای کودکان بوجود آورید.
  • قبل از اسباب کشی همراه فرزندانتان از خانه جدید دیدن کنید.
  • بچه ها را در دکوراسیون و چیدن اسباب منزل مشارکت دهید.
  • از فرزندانتان در بسته بندی و جمع آوری وسایل کمک بخواهید.
  • به آن ها کمک کنید تا همچنان با دوستانشان ارتباط داشته باشند.
  • روز اسباب کشی برای مراقبت کودکان از دوستانتان کمک بگیرد.
  • قبل از هر چیز اتاق کودکانتان را آماده کنید.
  • به آنها بیش از پیش توجه کنید.
  • برای بر آوردن نیاز های آن ها در روز اسباب کشی خود را آماده کنید.
  • ترس و اضطراب را از خود و کودکان دور کنید.
  • اطمینان یابید تمام جعبه ها برچسب یا علامت دارند.
  • زمان مناسب و مطمئنی را برای روز اثاث کشی با اتوبار خود هماهنگ کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)