a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

هفت ترفند بسته بندی برای جمع کردن اثاثیه منزل

نظم بار > بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان  > هفت ترفند بسته بندی برای جمع کردن اثاثیه منزل

هفت ترفند بسته بندی برای جمع کردن اثاثیه منزل

جابجایی وسایل -ترفند بسته بندی - نظم بار

برای بسته بندی لوازم از چه ترفند هایی می توان استفاده کرد؟

حمل اثاثیه در اصفهان یکی از تکرار های هر ساله مستاجران اصفهانی است. پس از جستجوی طولانی، بالاخره آپارتمان عالی پیدا شد و روز جابجایی نزدیک است. اکنون تمام وسایل را باید تا حد امکان کارآمد و ایمن در جعبه ها قرار داد. این امر باعث صرفه جویی در زمان، انرژی وتلاش زیادی درهنگام حمل‎ونقل و باز کردن در خانه‎جدید می شود.

حمل اثاثیه در اصفهان به یک آپارتمان یا خانه جدید اغلب با هزینه های بالایی همراه است. بنابراین باید از نظر مالی برای این حرکت آماده باشید. یا نکات و ترفند بسته بندی مناسب را برای ارزان‌ترین هزینه ممکن بدانید. با پیروی از چند ترفند بسته بندی، می توانید این حرکت را نیز کم استرس کنید. بسیاری از مردم در تابستان نقل مکان می کنند. زیرا در آن زمان است که اکثر اجاره نامه ها منقضی می شوند. فصل تابستان نیز برای جابجایی مناسب است. زیرا هوا در بیرون گرم است و احتمال کمتری وجود دارد که آب و هوای بد حرکت را مختل کند. با برنامه ریزی صحیح، یک حرکت می تواند بدون استرس کمتر و به طور قابل توجهی مقرون به صرفه باشد. تیم تحریریه نظم بار چند ترفند بسته بندی  برای یک جابجایی خوب برای شما آماده کرده اند.

لیست تصاویر

حمل اتاثیه منزل ۱ چک لیست

حمل اتاثیه منزل ۲ چسب زدن جعبه ها

حمل اتاثیه منزل ۳ استفاده از محافظ

چند ترفند بسته بندی برای یک اسباب کشی کم دردسر

هنگام حمل اثاثیه در اصفهان ممکن است جابجایی ها ندانند جعبه ها در کدام اتاق قرار بگیرند. پس آنها را به طور تصادفی در سراسر آپارتمان توزیع می کنند. با این کار هنگام باز کردن بسته بندی زمان بیشتری مصرف می شود.   با جعبه هایی که بابرچسب مشخص شده‌اند می‎توان این مشکل را حل کرد. کارگران‌ خدماتی تیم نظم بار چندین مورد ترفند بسته بندی را به شما می‎گویند که به جابجایی شما کمک می‌کند.

اصلی ترین ترفند بسته بندی این است که قبل از حرکت یک برنامه حرکتی تنظیم کنید. برای هر روز حرکت برنامه ریزی کنید. یک برنامه ریزی دقیق از مشکلات کوتاه مدت شما را از  استرس زیادی نجات می دهد. این کار حرکت را برای شما آسان تر می کند. بیشتر اوقات، این مشکلات کوتاه مدت هستند که هزینه و زمان بیشتری را به همراه دارند. پس برای همه احتمالات آماده باشید.

فهرستی از تمام کارهایی که باید تا روز جابجایی انجام دهید تهیه کنید. دو لیست دیگر برای خود بنویسید: یکی برای روز حرکت و دیگری برای بعد از حرکت. چه زمانی باید انجام دهید؟ چه مواردی را باید رعایت کرده باشید و چه زمانی؟ لیست ها به شما دید کلی خوبی از تلاش و دامنه حرکت ارائه می دهند.

وظایف را طوری تقسیم کنید که هر روز کاری برای انجام دادن داشته باشید و همچنین زمان کافی برای دوره های استراحت داشته باشید.  شما قادر خواهید بود تمام وظایف را بدون اینکه تحت فشار قرار بگیرید یا استرس زیادی داشته باشید انجام دهید.  همچنین دید کلی خوبی از هزینه های لازم خواهید داشت. به این ترتیب شما به شدت بر امور مالی خود نظارت می کنید.

چک لیست - ترفند بسته بندی - نظم بار

چک لیست

حمل اتاثیه منزل ۱ چک لیست

قبل از جابجایی وسایل خود را مرتب کنید و دور ریختنی‎ها را دوربریزید.

در طول سال‌ها چیزهای زیادی در یک خانواده جمع می‌شود. قبل از قرار دادن وسایل در جعبه ها، ارزش دارد نگاهی به آن ها بیندازید. آیا واقعاً چیزها هنوز استفاده می شوند؟ حدود یک ماه قبل ازاسباب کشی، توصیه می‎شود نگاهی به زیرزمین بیندازید. اقلامی که در شرایط خوب هستند هنوز هم می توانند در بازار دست دوم فروخته شوند. این ترفند بسته بندی   مبلغی به صندوق جابجایی شما کمک می‌کند. همچنین تعداد جعبه های مورد نیاز نیز  را کم می کند.

اولین جعبه ها را باید یک هفته قبل از پارک کردن کامیون جابجایی جلوی در  بسته بندی کنید. در غیر این صورت استرس اجتناب ناپذیر است. اما مراقب باشید. ترفند بسته بندی مطمئن در این مورد این‎است که ابتداچیزهایی را که مطمئنید قبل از حرکت موردنیاز نیستند، بسته‎بندی کنید. این ها می تواند شامل کتاب، لباس برای فصل آینده، آلبوم عکس، کباب پز یا حتی بازی های رومیزی باشد. ظروف مورد نیاز مانند دستگاه قهوه ساز نیز باید به گونه ای کنار گذاشته شوند که سریع در دسترس باشند.

موثرترین ترفند بسته بندی حین بسته بندی و جابجایی وسایل

یک ترفند بسته بندی بسیار موثر این است که یک جعبه کوچک آماده کنید. که در  حین جابجایی به آپارتمان جدید روی صندلی عقب ماشین شخصی شما منتقل می شود .به این ترتیب در هرج و مرج جعبه گم نمی شود.  این جعبه شامل همه چیزهایی است که باید همیشه در دسترس باشد. این می تواند درب بطری برای ناهار با جابجایی ها، حوله ای برای حمام عصرانه یا لوازم آرایش باشد. به عنوان مثال، پروتکل تحویل با خودکار کار برای آپارتمان قدیمی، قیچی، شارژر تلفن همراه و کیسه های زباله نیز در این جعبه یافت می شود. اگر افراد سیگاری در میان جابجایی ها هستند، باید چند زیرسیگاری نیز در جعبه باشد.

یک ترفند بسته بندی برای اینکه وقت خود رادر آپارتمان جدید برای توزیع وسایل در اتاق‎های مناسب هدرندهید وجود دارد. وسایلی که برای چیدمان اتاق در آپارتمان جدید استفاده می شوند باید در یک جعبه قرار گیرند.

ترفند بسته بندی دیگر این است که دو جعبه خالی اضطراری تهیه کنید.  همه چیز  مانند اقلام کوچک لحظه آخری مانند لوازم نظافت یا لامپ را در این جعبه بگذارید.

جعبه های پایدار به سرعت باز نمی شوند.  کادر اجرایی nazmbar به همین دلیل، به شما توصیه می‎کنند از جعبه ها از مقوای موجدار دولایه استفاده کنید. مراقب باشید، اندازه‌های بسیار زیاد جعبه، بارگیری مؤثر کامیون در حال حرکت را دشوار می‌کند. فقط جعبه های هم اندازه را می توان به راحتی در قسمت بارگیری روی هم قرار داد.

چسب زدن جعبه ها -ترفند بسته بندی - نظم بار

چسب زدن جعبه ها

حمل اتاثیه منزل ۲ چسب زدن جعبه ها

پرنکردن بیش از حد جعبه ها، از ترفندهای مهم بسته بندی است.

جعبه ها را خیلی سنگین بسته بندی نکنید. در غیر این صورت فقط به سختی می توان آنها را جابجا کرد. جعبه هایی که تا لبه پر شده اند، تعداد جعبه های مورد نیاز را کاهش می دهند. اما به سختی می توان آنها را بیشتر حمل کرد. بنابراین یک کارتن نباید بیش از ۲۰ کیلوگرم وزن داشته باشد. برای اینکه جعبه ها هنگام بسته بندی پایداری داشته باشند، یک ترفند بسته بندی وجود دارد. سنگین در پایین، سبک در بالا. اگر همه کارد و چنگال ها و بشقاب های سنگین سوپ را در یک جعبه قرار دهید، باید نیمه بالایی را با وسایل سبک مانند حوله پر کنید.

در اکثر خانه ها کاغذ روزنامه معمولاً در مقادیر  زیاد موجود است.  روزنامه یک ترفند بسته بندی برای محافظت از وسایل است. به منظور محافظت از اشیای شکننده از لغزش به جلو و عقب در حین جابجایی باید از وسایلی استفاده کرد. کاغذ بسته بندی، حوله، جوراب یا روکش تخت به عنوان مواد پرکننده توصیه می شود.

استفاده از محافظ - ترفند بسته بندی - نظم بار

استفاده از محافظ

حمل اتاثیه منزل ۳ استفاده از محافظ

استفاده از وسایل محافظتی ترفند بسته بندی موثری برای ایمن نگهداشتن وسایل

باید اقلام شکننده را به طور ایمن بسته بندی کنید تا در حین حمل و نقل از آنها محافظت کنید. لیوان های نازک و گران قیمت باید به دقت محافظت شوند تا در حین حمل و نقل به آپارتمان جدید نشکنند. ایمن ترین راه برای ایمن ماندن در سفر در یک جعبه با محافظ است. پوشش حبابدار  برای این کار مفید است.  کاغذ مچاله شده، نیز برای پر کردن فضای خالی بین ظروف مناسب است. پس از این مرحله حتما با ماژیک روی جعبه شکستنی بنویسید.

رعایت چند ترفند بسته بندی هنگام بسته بندی ظروف، باید اعمال  شود. اقلام درشت مانند بشقاب در پایین، اقلام شکننده مانند لیوان یا کاسه های کریستالی در بالا. کارتن هایی با محتویات شکننده نیز باید بر این اساس علامت گذاری شوند.

بعد از جابجایی در خانه جدید دنبال وسیله ای می گردید اما پیدا نمی کنید. آنقدر جعبه ها همه جا هستند و دسته بندی نشده اند که نمی توانید وسیله خود را پیدا کنید. یک ترفند بسته بندی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد. نوشتن محتویات جعبه ها روی آن ها به شما بسیار کمک خواهد کرد. هم می توانید از کارگران خدماتی خود بخواهید هر جعبه را با توجه به محتویات آن در اتاق مناسب قرار دهند. و هم این که برای خالی کردن و پیدا کردن وسایل راحت ترید.

در نتیجه برای یک جابجایی خوب انواع ترفند بسته بندی به ماکمک می‎کنند.

مزیت داشتن یک برنامه حرکتی این است که می توانید وظایف را به خوبی تقسیم کنید. اگر یک شرکت حمل و نقل استخدام می کنید، هنوز هم باید بیشتر کار را خودتان انجام دهید.  شرکت nazmbar آماده کمک به جابجایی اثاثیه شما به خانه جدیدتان است. لیست بسته بندی که قبلا ایجاد شده است به شما کمک می کند تا تمام وظایف را زیر نظر داشته باشید و بتوانید آنها را به ترتیب انجام دهید.اگر کمک های کافی داشته باشید، حرکت سریع خواهد بود. بسته بندی خودروها و جابجایی وانت ها به سرعت انجام می شود.

برنامه ریزی خوب نه تنها نکته اصلی هر حرکتی است، بلکه می تواند از هزینه ها و استرس شما نیز صرفه جویی کند. هرچه زودتر برنامه ریزی را شروع کنید، شانس شما برای یافتن یک معامله خوب برای جابجایی کامیون ها یا شرکت های جابجایی بیشتر است. قیمت ها را مقایسه کنید و تحقیقات گسترده ای انجام دهید.

هر حرکتی هزینه های پنهانی دارد. وقتی حرکت می کنید، ممکن است چیزی بشکند و نیاز به تعویض داشته باشد.

برای حرکت مفداری پول ذخیره کنید. هر ماه مقدار معینی پول را کنار بگذارید تا برای چنین موقعیت هایی آماده شوید . هر گونه هزینه پنهان را محاسبه کنید و آن را در برنامه پس انداز خود بگنجانید.

از سری سوالات خوانندگان برای بسته بندی اثاثیه منزل

  1. برای جابجایی وسایل سنگین چه کار کنیم؟

یک ترفند بسته بندی استفاده از

سبدهای لباسشویی برای بسته بندی وسایل سنگین مانند کتاب هستند.  کوله پشتی نیز کمک بسیار خوبی برای بسته بندی است.

  1. برای جلوگیری از شکستن وسایل چه کار کنم؟

استفاده از وسایل محافظتی مانند پوشش حبابدار مفید است. اما لزوما به این مواد نیاز ندارید. استفاده از لباس های قدیمی بسیار  کمک کننده خواهند بود.

  1. برای جابجایی وسایل سنگین چه کار کنیم؟

از دوستان و اعضای خانواده خود کمک بخواهید. هنگامی که همه چیز را بسته بندی کردید، دوستان و خانواده می توانند به شما کمک کنند تا حرکت کنید. همچنین کارگران خدماتی نظم بار به شما در حمل اثاثیه کمک می کنند. برای اطلاع از انواع خدمات و هزینه ها به سایت nazmbar سربزنید.

موضوع برای بسته بندی لوازم از چه ترفند هایی می توان استفاده کرد؟
تاریخ ۲۴/خرداد/۱۴۰۲
نویسنده فاطمه حقیقی
اصلی ترین های ترفند بسته بندی داشتن چک لیست جابجایی

پرنکردن بیش از حد جعبه ها

برچسب زدن جعبه ها

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)