a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

نکاتی برای برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی

نظم بار > حمل اثاثیه منزل در اصفهان  > نکاتی برای برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی

نکاتی برای برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی

چسب زدن جعبه ها - مدیریت و برنامه ریزی - نظم بار

حمل اثاثیه در اصفهان استرس زیادی دارد. چگونه استرس ناشی از انتقال خود به یک مکان جدید را مدیریت و برنامه ریزی می کنید؟ !اول از همه، خود را برای این واقعیت آماده کنید که همه چیز به آرامی پیش نخواهد رفت. زمانی که قصد حرکت داریم، مشغول بسته بندی و حمل و نقل وسایل از یک آپارتمان به آپارتمان دیگر هستیم.  اینها تنها مواردی نیستند که باید برای آن ها مدیریت و برنامه ریزی کنیم. برای جلوگیری از سردرگمی، با در نظر گرفتن تمام موارد مربوط به آپارتمان جدید یک مدیریت و برنامه ریزی خوب را داشته باشید.

برای حمل اثاثیه در اصفهان،  تهیه کیسه یا کارتن مناسب ضروری است. همچنین ارزش دارد که کار را از قبل مدیریت و برنامه ریزی کنید تا چیزها را در مسیر اشتباه قرارندهید. همه چیز را مرور می کنیم: اتاق به اتاق، کابینت به کابینت. جابجایی زمان خوبی برای خلاص شدن از شر موارد غیر ضروری است. آن ها در آپارتمان جدید اضافی خواهند بود. بنابراین ارزش حمل و نقل آنها را ندارد و می توانیم همزمان آن ها را بفروشیم.  کادر اجرایی nazmbar در این مقاله مواردی را برای مدیریت و برنامه ریزی بهتر به شما ارائه می دهند.

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل ۱رفتن به خانه جدید

حمل اثاثیه منزل ۲ بسته بندی وسایل

حمل اثاثیه منزل ۳ چک لیست جابجایی

حفاظت ازکودکان واسناد مهم را در اولویت مدیریت و برنامه ریزی قرار دهید.

هنگام حمل اثاثیه در اصفهان موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. مسئله مهم مراقبت از کودکان و حفاظت مناسب از اسناد مهم است. این فعالیت ها را نباید برای لحظه آخر رها کرد. قطعا بهتر است دو هفته قبل از حرکت برای آن  های مدیریت و برنامه ریزی کنید. برای این منظور، خوب است از کمک خانواده (مثلاً پدربزرگ و مادربزرگ) استفاده کنید. یا یک پرستار کودک استخدام کنید. همچنین این زمان مناسب برای ایمن سازی اسناد در برابر مفقود شدن احتمالی است.

مهم‌ترین اسناد و کلیدها را در یک کیف قرار دهید، که در طول جابجایی از آنها جدا نخواهیم شد. درست قبل از آمدن شرکت حمل و نقل، وضعیت کنتورها (گاز، برق، آب) را ثبت خواهیم کرد.

برای اجاره کردن یک اتوبار حمل و نقل باید مدیریت و برنامه ریزی کنید. اگر تمام خانواده در حال جابجایی هستند و علاوه بر آن اثاثیه نیز حمل می شود. بهتر است از کمک متخصصان استفاده کنید. مسئله داشتن وسیله حمل و نقل و تدارکات مناسب است. شرکت حمل ونقل نظم بار با اتوبار های متنوع به کمک جابجایی شما می آید.

  • اگر در مورد یک شرکت حمل و نقل تصمیم می گیریم، به دنبال شرکتی باشید کهنظرات خوبی داشته باشد . همیشه گزینه ارزانتر بهتر نیست!
  • اطمینان حاصل کنید که قیمت به تعداد سفر یا ساعت و نوع ماشین های شرکت است.
  • بررسی کنید که آیا شرکت علاوه بر راننده، باربر نیز دارد یا خیر.

این موارد برای جابجایی کارآمد  خواهد بود !

برای جابجایی کارتن و جعبه های مناسب به اندازه کافی جمع‎آوری کنید.

برای جمع آوری کارت و جعبه ها مدیریت و برنامه ریزی کنید. کیسه ها، جعبه و کارتن در حین جابجایی ضروری است. ارزش این را دارد که آن ها را خیلی زودتر جمع آوری کنیم. می توانیم آن ها را در زیرزمین ذخیره کنیم.  همچنین می‌توانیم از یک مغازه‌دار بخواهیم که آن ها را کنار بگذارد. اما معمولاً از قبل آسیب زیادی دیده‌اند. ما باید اندازه و کیفیت آن ها را بررسی کنیم. به یاد داشته باشید که وزن یک جعبه مقوایی یا کیسه نباید از ۲۵ کیلوگرم تجاوز کند. این در درجه اول در مورد کتاب هایی که سنگین هستند صدق می کند.

در طول حمل و نقل، مبلمان و سایر تجهیزات در معرض ضربه و خراش قرار می گیرند. بنابراین لازم است از با ارزش ترین چیزها به خوبی محافظت شود. برای این منظور، به عنوان مثال، می توان آنها را با پوشش حباب دار  پیچید. اقلام کوچکتر را می توان در جعبه های مقوایی قرار داد که با نوار بسته بندی چسبانده اید. با کمک کادر خدماتی nazmbar یک جابجایی خوب را تجربه کنید.

رفتن به خانه جدید - مدیریت و برنامه ریزی - نظم بار

رفتن به خانه جدید

حمل اثاثیه منزل ۱رفتن به خانه جدید

از روزنامه ها و پوشش حباب‎دار برای محافظت از وسایل شکستنی استفاده کنید.

مدیریت و برنامه ریزی برای وسایل شکننده بسیار مهم است. هر  وسیله باید در روزنامه، حوله، مواد نرم یا پوشش حباب  دار بسته بندی شود. بشقاب ها را روی هم قرار دهید (فضای کمتری اشغال می کنند).  همین کار را با کاسه ها انجام دهید. گلدان ها را باید با چیزهای کوچکتر (مثلا کیسه های ادویه جات) پر کنید. بهتر است همه اقلام را در جعبه های مقوایی با دوام بسته بندی کنید. به یاد داشته باشید که آنها را با دقت چسب بزنید.

بسیاری از مردم فکر می کنند که بسته بندی لباس در کیف بهترین کارایی را دارد. لباس چیزی نیست که بشکند، از بین برود یا آسیب ببیند. اگر در کیسه بسته بندی شود، قطعا به طور کامل به مقصد می رسد. اما متأسفانه، لباس‌هایی که به این روش حمل می‌شوند، چروک و مچاله شده از کیسه‌ها خارج می‌شوند.

برای مدیریت و برنامه ریزی بسته‎بندی ها، مطمئن شوید که اقلام خاصی در جعبه‎ها یا کیسه های جداگانه وجود دارد. شیشه، چینی، محصولات غذایی، لباس و غیره را جداگانه بسته بندی کنید.  یک ماژیک به شما بسیار کمک می کند. ترجیحاً دو تا داشته باشید. تا زمانی که در جایی گم می شود، برای جستجو هدر ندهید.  جزئیات جعبه ها را تا حد امکان روی آن بنویسید. از جمله اتاقی که جعبه به آن تعلق دارد. با استفاده از این، ما بلافاصله می دانیم که آنها را که  چه چیزی در آن قرار دارد. و هنگام ورود به خانه جدید می دانید که هر جعبه  را کجا قرار دهید. همچنین برای پیدا کردن وسیله ی خاصی دچار سردرگمی نمی شوید.

بسته بندی وسایل - مدیریت و برنامه ریزی - نظم بار

بسته بندی وسایل

حمل اثاثیه منزل ۲ بسته بندی وسایل

چک لیست روز جابجایی برای مدیریت و برنامه ریزی حرکت آسان

حالا بالاخره روز بزرگ فرا رسیده است .شما به لطف یک مدیریت و برنامه ریزی حرکتی سنجیده به خوبی آماده شده اید. توصیه می شود به اندازه کافی بخوابید و زود بیدار شوید. تا تیم در حال حرکت شما را غافلگیر نکند و روز با هرج و مرج آغاز نشود. اگر روز قبل این کار انجام نشده باشد ، باید کودکان را نزد پرستار بچه برد . قرار است در این روز کارهای زیر انجام شود:

مدیریت و برنامه ریزی برای غذا بسیار مهم است. برای کارگران و دوستانتان که به کمک شما آماده اند غذا تهیه کنید. نوشیدنی و قهوه کمک کننده مهمی در حرکت است. بنابراین دستگاه قهوه ساز باید آخرین چیزی باشد که از آپارتمان قدیمی بسته بندی می شود. حتی کارگران حرفه ای های شرکت باربری نیز با غذای خوب انگیزه می گیرند.

اولین جعبه ها را از آپارتمان خارج کنید تا به محض رسیدن کامیون در حال بارگیری شروع شود. البته، اگر یک شرکت حمل و نقل استخدام کرده اید، نیازی به کمک ندارید. کارگران خدماتی نظم بار  در وز جابجایی برای کمک به شما آماده اند.

برای تمیز کردن و جلوگیری از کثیفی مدیریت و برنامه ریزی کنید. کیسه های زباله و وسایل نظافتی را آماده داشته باشید، زیرا همیشه زباله وجود دارد و چیزها باید تمیز شوند.

به محض تخلیه کامل آپارتمان ، باید آن را تمیز کنید .

قرائت‌های کنتور را بررسی کنید و آنها را یادداشت کنید.

قبل از شروع به باز کردن جعبه ها، ابتدا همه مبلمان باید در جای مناسب قرار گیرند . این به شما فضایی می دهد تا در صورت لزوم آنها را تنظیم کنید. سپس می توانید شروع به باز کردن بسته بندی کنید و آنها را در کمدهای مناسب قرار دهید.

خلاصه مطلب مدیریت و برنامه ریزی درست برای جابجایی

بعد از جابجایی، باید برای نظافت نهایی آپارتمان قدیمی هم مدیریت و برنامه ریزی انجام دهید. می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا یک شرکت نظافتی این کار را برای شما انجام دهد. بسیاری از شرکت های حمل و نقل نیز این خدمات را ارائه می دهند. اگر آپارتمان خالی است، بهتر است آن را طبق قرارداد اجاره ترک کنید .

مهم نیست که در چه مرحله ای از حرکت هستید، مدیریت و برنامه ریزی مهم است. هرگز حرکتی انجام ندهید مگر اینکه همه سناریوها را به طور کامل بررسی کرده باشید. و تمام اهداف حرکت خود را شناسایی کرده باشید.

برای اینکه چیزی را جا نگذارید، حتماً بار آخر خانه خود را قبل از نقل مکان بررسی کنید. فراموش نکنید که به وان حمام، ماشین لباسشویی، کابینت آشپزخانه و هرنقطه دیگری که به راحتی فراموش می‌شود نگاه کنید.

جابجایی یک فرآیند سخت و طاقت فرسا است. آخرین چیزی که می خواهید این است که افراد در روز حرکت دچار کم آبی شود. برای جلوگیری از این اتفاق، حتماً بطری های آب فراوانی در دسترس دوستان و جابجایی های خود قرار بدهید.

چک لیست جابجایی - مدیریت و برنامه ریزی - نظم بار

چک لیست جابجایی

حمل اثاثیه منزل ۳ چک لیست جابجایی

سوالات متداول خوانندگان برای مدیریت و برنامه ریزی جابجایی

  1. مهم ترین کار هنگام جابجایی چیست؟

محافظت از فرزندان و اسناد و مدارک شما بسیار مهم است. پس باید برای محافظت از آن ها مدیریت و برنامه ریزی مناسب را داشته باشید.

  1. برای محافظت از وسایل چه کار کنیم؟

برای جلوگیری از خط و خش افتادن وسایل چوبی می توان آن ها را سلفون پیچ کنید. همچنین برای محافظت از  وسایل شکستنی می توانید از روزنامه، پوشش حباب دار و یا لباس ها استفاده کرد. کادر  اجرایی نظم بار  باتجربه و توانایی بالا از هرگونه آسیب به مبلمان شما جلوگیری می کنند. برای مشاهده انواع خدمات و تعرفه های ما به سایت nazmbar سر بزنید.

  1. برای جلوگیری از بدشدن حال افراد در روز جابجایی چه کاری انجام دهیم؟

آب و نوشیدنی کافی در اختیار افراد کمک کننده قرار دهید. قهوه و نسکافه می تواند بسیار کمک کننده باشد. هم چنین در این روز تایم غذا را زودتر از روز های معمول مدیریت و برنامه ریزی کنید.

موضوع نکاتی برای برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی
تاریخ ۲۷/خرداد/۱۴۰۲
نویسنده فاطمه حقیقی
برنامه ریزی برای روز جابجایی آماده کردن غذا و آب

بارگیری جعبه ها

قرائت کنتور ها

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)