a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

راهنمایی برای اسباب کشی راحت تر و سریع تر

نظم بار > اسباب کشی  > راهنمایی برای اسباب کشی راحت تر و سریع تر

راهنمایی برای اسباب کشی راحت تر و سریع تر

بارگیری اثاثیه - اسباب کشی - نظم بار

حمل اثاثیه در اصفهان یکی از دغدغه های مستاجران است. قرارداد اجاره امضا شد، اکنون وقت آن است که برای اسباب کشی خود برنامه ریزی کنید. وقتی به دنبال حرکت سریع هستید، سازماندهی بی عیب و نقص و بسته بندی کارآمد در اولویت است. پول، زمان و اعصاب شما در این مدت کوتاه در خطر است. وقتی سه عامل متحرک فوق با هم ترکیب می شوند، معمولاً استرس راه خود را پیدا می کند. اما نگران نباشید. تیم تحریریه نظم بار نکات اسباب کشی سریع را در زیر را جمع آوری کرده است. این نکات به شما کمک می کند تا سریع و با کمترین سر و صدا برای  حمل اثاثیه در اصفهان آماده شوید.

اولین گام تاکتیکی برای مقاومت در برابر میل، زدن دکمه وحشت است. خوب یا بد، تاریخ اسباب کشی شما اکنون تایید شده است. هر چه سریعتر واقعیت را بپذیرید، سریعتر می توانید به کار برسید. شما می دانید که برخی چیزها کاملاً خارج از کنترل شما هستند. نگرش صحیح این است که از موقعیت به بهترین شکل استفاده کنید.

فهرست تصاویر

حمل و نقل آسان  ۱ بسته بندی کردن

حمل و نقل آسان  ۲ جابجایی وسایل

حمل و نقل آسان  ۳ استفاده از جعبه و روکش حبابدار

 

نکاتی برای حرکت سریع و حمل و نقل کم دردسر

اگر در مورد اسباب کشی خود واقع بین باشید، می توانید حرکت خود را به سرعت انجام دهید. سؤالات زیر را از خود بپرسید: چند روز تا روز اسباب کشی فرصت دارم؟! بودجه جابجایی فعلی من چقدر محدود است؟! آیا می توانم یک شرکت حمل و نقل استخدام کنم؟! اگر نه، آیا می توانم دوستان قابل اعتماد پیدا کنم؟! یکی از بهترین نکات برای حمل اثاثیه در اصفهان این است که هر چه زودتر ترتیب حرکت کوتاه مدت خود را آغاز کنید. چند ایده خوب برای سازمان دهی به این وضعیت را بخوانید.

چک لیست سریع

خواهید دید که چگونه هر کار تکمیل شده و خط خورده انگیزه و تمرکز شما را افزایش می دهد. در عین حال استرس لحظه آخری را دور نگه می دارد. پس شما به یک چک لیست برای بهینه سازی زمان خود نیاز دارید. با همراه داشتن یک دفترچه و اختصاص یک صفحه برای هر روز منتهی به روز اسباب کشی ، یک چک لیست تهیه کنید. سپس، تکالیف مهم را بر اساس روزهای باقیمانده یادداشت کنید. برای هر کدام یک چارچوب زمانی تعیین کنید.

تقویم اسباب کشی شما چیزی بیشتر از یک لیست دقیق کارها است که متناسب با نیازهای جابجایی شما تنظیم شده است. ایجاد و رعایت مقررات مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. خواهید دید که چگونه هر کار تکمیل شده و خط خورده انگیزه و تمرکز شما را افزایش می دهد. در عین حال استرس لحظه آخری را دور نگه می دارد.

 

بسته بندی کردن - اسباب کشی - نظم بار

بسته بندی کردن

حمل و نقل آسان  ۱ بسته بندی کردن

بعد از هر جابجایی یک پوشه انتقال ایجاد کنید.

اکنون نباید شک داشته باشید که سازماندهی مناسب کلید یک حرکت موفق است. هر اسباب کشی اسناد مهم زیادی تولید می کند که باید در مکانی امن نگهداری شوند. قرارداد جابجایی، سفته ها، رسیدها و غیره. هنگامی که یک چک لیست جابجایی دارید، وقت آن است که یک کلاسور تهیه کنید تا آن را نگه دارید. باید تمام اسناد بالا را حفظ کند. هنگامی که به سند خاصی نیاز دارید، دانستن پوشه انتقال در نزدیکی شما مفید است.

اگر سرویس جابجایی که استخدام می کنید در حین اسباب کشی به وسایل شما آسیب برساند چه می کنید؟! تیم پشتیبانی nazmbar توصیه ای برای شما دارد. از وسایل خود قبل از بسته بندی عکس بگیرید. از این رو برای ادعای خود مدرک مورد نیاز را دارید. پس این عکس ها مفید خواهند بود.

همچنین عکس‌هایی که از دستگاه‌های الکترونیکی سیمی خود بگیرید. این عکس ها می‌تواند به شما کمک کند وقتی به خانه جدیدتان می‌رسید سریع‌تر آنها را دوباره وصل کنید. در هر صورت، استفاده از دوربین یا گوشی هوشمند خود در هنگام آماده سازی برای اسباب کشی توصیه می شود.

جعبه و نایلون حباب داراز کاربردی ترین وسایل اسباب کشی

همراه با جعبه هایی که تهیه می کنید، مطمئن شوید که کاغذ بسته بندی، نایلون حباب دار تهیه می کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که اقلام بزرگ و سنگین آنها باید در جعبه های بزرگ بسته بندی شوند، در حالی که اقلام کوچکتر و بسیار سبکتر آنها در جعبه های کوچکتر جای می گیرند. از قضا، براساس تجربیات تیم اجرایی نظم بار دقیقا برعکس این موضوع صادق است. بنابراین مراقب باشید که در جعبه های بسیار بزرگ وسایل را بارگیری نکنید. در هر کارتن لباس های خود را در کیسه های زباله ببندید.

به توصیه کادر اجرایی nazmbar شما می‎توانید با استفاده از حوله، جوراب یا سایر لباس‌ها، از اقلام شکننده محافظت کنید. می توان از آنها به عنوان یک لایه پرکننده عالی استفاده کرد. در عین حال می توانید در هزینه اسباب کشی خود صرفه جویی کنید.

اگر مجبور هستید یک شب را در خانه قدیمی خود بدون وسایل خود بگذرانید. یا یک روز را قبل از رسیدن کامیون در حال حرکت در خانه یا آپارتمان جدید خود بگذرانید. باید یک جعبه از وسایل ضروری تهیه کنید. همه چیزهایی را که نمی‌توانید حتی برای ۲۴ ساعت کنار بگذارید، بگنجانید. داروها، لوازم، غذاهای فاسد نشدنی، لباس‌ها، اسباب‌بازی‌های مورد علاقه کودکتان، برخی ابزار ضروری و غیره.

یک ماژیک بردارید و جعبه های بسته بندی شده خود را به درستی و هوشمندانه برچسب بزنید. با این کار می توانید به راحتی هنگام ورود به خانه جدید، آنها را شناسایی کنید. همچنین می‌توانید از رنگ های مختلف برای شناسایی سریع‌تر استفاده کنید. به عنوان مثال مشکی برای برای اتاق خواب، رنگ دیگر برای آشپزخانه و غیره. فراموش نکنید که یادداشت های خاصی مانند شکستنی را اضافه کنید.

جابجایی وسایل - اسباب کشی - نظم بار

جابجایی وسایل

حمل و نقل آسان  ۲ جابجایی وسایل

کارهایی که قبل و بعد از اسباب کشی باید انجام داد

قبل از اسباب کشی برای انجام هر گونه تعمیرات کوچک و کارهای نقاشی، زمانی را برنامه ریزی کنید. برای تحویل آپارتمان قدیمی از صاحبخانه وقت بگیرید. برق، گاز، آب و تلفن را تسویه کنید. برای افرادی که در اسباب کشی به شما کمک می کنند غذا تهیه کنید. برای تمیز کردن آپارتمان جدید و قبلی خود زمانی را تعیین کنید. وسایل خانه را در جعبه قرار دهید و در صورت لزوم مبلمان را جدا کنید.

آپارتمان جدید را برای هر گونه نقص پنهان بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را به صاحبخانه گزارش دهید. روشنایی آپارتمان و پله ها را چک کنید تا مجبور نباشید در تاریکی کارها را انجام دهید. در اولین فرصت پس از اسباب کشی یخچال خود را راه اندازی کنید. سپس خوراکی ها و موادغذایی را در آن جایگذاری کنید. پس از آن از اتصال تلفن و اینترنت اطمینان حاصل کنید.

نکات جمع بندی در رابطه با اسباب کشی راحت

یک اسباب کشی نه تنها شامل روز واقعی جابجایی می شود، بلکه زمان آماده سازی و پیگیری را نیز شامل می شود . از فسخ قرارداد اجاره قدیمی تا پاکسازی جعبه ها و راه اندازی آپارتمان جدید. شما باید چند هفته برای تمام کارهایی که باید تکمیل شوند برنامه ریزی کنید. اولین آمادگی ها باید حدود سه تا چهار هفته قبل از حرکت انجام شود.

برای جلوگیری از استرس، بهتر است یک ماه قبل از اسباب کشی بسته بندی وسایل خود را شروع کنید. این امر به ویژه برای اسباب کشی های بزرگتر با اتاق های زیاد و چندین عضو خانواده صادق است. مجردها با آپارتمان یک اتاقه نیز می توانند کمی دیرتر شروع کنند.  با این حال، جعبه های اول باید حداقل یک هفته قبل از حرکت پر باشد. با چیزهایی شروع کنید که دیگر قبل از حرکت مورد نیاز نخواهند بود. این شامل، به عنوان مثال، کتاب، آلبوم عکس، مواد تزئینی، لباس برای فصل آینده و موارد مشابه است.

روکش حبابدار- اسباب کشی - نظم بار

روکش حبابدار

حمل و نقل آسان  ۳ استفاده از جعبه و روکش حبابدار

سوالات متداولی که مستاجران برای اسباب کشی منزل دارند.

۱٫به طور کلی چقدر باید برای یک حرکت برنامه ریزی کنم؟

یک اسباب کشی نه تنها شامل روزواقعی جابجایی می شود، بلکه زمان آماده سازی وپیگیری را نیز شامل می شود. از فسخ قرارداد اجاره قدیمی تا پاکسازی جعبه ها و راه اندازی آپارتمان جدید. شما باید چند هفته برای تمام کارهایی که باید تکمیل شوند برنامه ریزی کنید.

۲٫مزایا و معایب جابجایی با شرکت باربری چیست؟

اسباب کشی با یک شرکت باربری حرفه ای مزیت های زیادی دارد. مزیت عمده آن این است که باربری ها  در بارگیری و تخلیه حتی اثاثیه سنگین باتجربه و مجرب هستند. آنها می دانند که چگونه از فضای کامیون در حال حرکت بهترین استفاده را ببرند. استخدام شرکت حمل و نقل سازماندهی ایده آل، صرفه جویی در زمان و استرس کمتر را به دنبال دارد. یکی از معایب احتمالی  هزینه های متحمل شده  توسط شرکت حمل و نقل  است.

۳٫هزینه های اسباب کشی با شرکت باربری چقدر است؟

هزینه های اسباب کشی که هنگام جابجایی با کمک های حرفه ای متحمل می شود به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال تاریخ جابجایی، فاصله بین محل سکونت قدیمی و جدید یا حجم جابجایی. قیمت خدمات مربوطه می تواند بسیار متفاوت باشد، به طوری که نمی توان در مورد میزان هزینه های جابجایی اظهار نظر کلی کرد. توصیه می شود ارائه دهندگان را با هم مقایسه کنید تا بتوانید هزینه های انتقال را بهتر محاسبه کنید. شما می توانید برای اطلاع از انواع خدمات و تعرفه های شرکت نظم بار به آدرس ما به نشانی nazmbar مراجعه نمایید.

عنوان راهنمایی برای اسباب کشی راحت تر و سریع تر
نویسنده فاطمه حقیقی
تاریخ ۰۶/خرداد/۱۴۰۲
نکات اسباب کشی سریع داشتن چک لیست

داشتن پوشه انتقال

داشتن جعبه و نایلون حباب دار

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)