a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در زمان بارداری

نظم بار > نکات اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در زمان بارداری

حمل اثاثیه منزل در زمان بارداری

حمل اثاثیه منزل در اصفهان در زمان بارداری

برای مادران جوان اسباب کشی در بارداری، یکی از تجربه‌های دشوار و سخت می‌تواند باشد. نظم بار توصیه می کند، اگر قصد حمل اثاثیه منزل خود را دارید، بهتر است به قبل از تولد نوزادتان موکول کنید. چرا که فرصت کافی برای تمیز کردن منزل و آماده کردن اتاق نوزاد خود را دارید. بعد از آن کاری به غیر از منتظر بودن نوزاد خود ندارید. فراموش نکنید حمل اثاثیه منزل در اصفهان با وجود کودک مخصوصا نوزاد می تواند دشوار باشد.

البته نا گفته نماند، اسباب کشی در زمان بارداری هم دوران پرتنش و سختی است. چرا که استرس حمل اثاثیه به یک طرف و استرس سلامت مادر و نوزاد هم از طرف دیگر امکان دارد بسیار زیاد باشد. در این مقاله نظم بار به شما راهکارهایی آموزش می دهد که بتوانید در بهترین شرایط اسباب کشی منزل در اصفهان را انجام دهید. با نظم بار همراه باشید تا در زمان بارداری بتوانید حمل اثاثیه راحت و بدون استرسی داشته باشید. یادتان نرود حتما در زمان بارداری اگر جابجایی می خواهید انجام دهید از شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان کمک بخواهید.

حمل اثاثیه در زمان بارداری با برنامه ‌ریزی دقیق و مناسب

در هنگام حمل اثاثیه منزل استرس در بارداری زیاد است. تولد نوزاد، خود دغدغه و مشکلاتی دارد، با این حال استرس ناشی از اسباب کشی هم به آن اضافه می شود. نظم بار به شما آموزش می دهد، با انجام این ترفند ها می توانید، از هر دو این کارها لذت ببرید.

حمل اثاثیه در زمان بارداری نیاز به برنامه ریزی دقیقی دارد. بهتر است تمام کارهایی که باید انجام دهید را روی کاغذ یاداشت کنید و برای کارهای خود زمان بندی و برنامه ریزی دقیقی تنظیم کنید. همه کارهایی که ضروری هست و باید انجام دهید عبارتند از:

  • بسته بندی و جمع کردن وسایل به صورت جداگانه
  • کمک گرفتن از خانواده ، دوستان و شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان
  • تمیز کردن منزل
  • چیدمان اثاثیه

 

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

حفظ سلامتی هنگام حمل اثاثیه منزل در دوران  بارداری

در موقع حمل اثاثیه منزل یکی از نکات مهم، سلامت مادر می باشد

  • استفاده از غذای ناسب
  • خواب و استراحت کافی
  • پرهیز از بلند کردن اثاثیه و وسایل سنگین

مواردی هستند که مادران باردار باید رعایت کنند. یادتان نرود، شما فعلا در شرایط عادی نیستید، پس بهتر است به خودتان سخت نگیرید. وظیفه شما بسته بندی اثاثیه راحت و جابجایی اثاثیه سبک می باشد. اسباب کشی و حمل اثاثیه سنگین را به شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) بسپارید.

دریافت کمک در زمان حمل اثاثیه منزل در بارداری

حمل اثاثیه منزل در زمان بارداری به تنهایی غیر ممکن و محال است. پس با برنامه ریزی پیش بروید و از خانواده، دوستان و یا شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان کمک بخواهید. حتما از خانواده و دوستان خود بخواهید در این روز به خانه شما بیایند و به شما در بسته بندی کمک کنند. نگران نباشید اگر کسی را ندارید، در پروسه بسته بندی وسایل به شما کمک کند، شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان(نظم بار) با داشتن کادر مجرب و دقیق می تواند تمام اثاثیه منزل شما را بسته بندی و به ماشین حمل اثاثیه منزل هدایت کند. شما می توانید بسته بندی و حمل اثاثیه سنگین از جمله:

بسته بندی و حمل یخچال ساید بای ساید

بسته بندی و حمل اجاق گاز

بسته بندی و حمل ماشین ظرفشویی

بسته بندی و حمل ماشین لباسشویی

و…

را به شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان( نظم بار)بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در ماه‌ های آخر بارداری

فراموش نکنید حمل اثاثیه منزل در ماه های اول تا ماه های آخر تفاوت های زیادی دارد. در ماه های آخر جنین شما رشد کرده و شما سنگین تر شده اید و به سختی می توانید حرکت کنید. پس اگر در چنین شرایطی مجبور به جابجایی هستید به این نکات توجه کنید:

  • حتما زیر نظر پزشک باشید و مرتب برای چکاپ به پزشک خود مراجعه کنید
  • وسایل ضروری نوزاد را داخل کیف مخصوص آماده کنید و در دسترس قرار دهید.
  • جعبه ی حاوی اثاثیه مورد نیاز در شب اول را بعد از حمل اثاثیه بسته بندی کرده و در دسترس نگه دارید.

 

تجربیات دوستان از حمل اثاثیه منزل در حاملگی

حاملگی و مواظبت از نوزاد در کنار خانواده و دوستان، از کارهای هیجان انگیز و ساده می باشد. شما می توانید از تجربیات حمل اثاثیه منزل در زمان بارداری آن ها استفاده کنید و از یاری آن ها لذت ببرید. می توانید به کلاس های آموزشی مخصوص مادران باردار در این زمینه بروید و یا در کانال های مادران باردار عضو شوید. قبل از جابجایی بهتر است با همسایه های جدید آشنا شوید تا در صورت نیاز بتوانید از کمک آن ها بهره ببرید. در هنگام حمل اثاثیه وجود یک دوست باعث انرژی و دلگرمی شما می شود.

حمل اثاثیه منزل در بارداری با دریافت خدمات پزشکی مناسب

قبل از اسباب کشی در زمان بارداری سعی کنید از خدمات پزشکی در محله ای که هستید پرس و جو کنید. اگر پزشک خودتان به شما دور است، یک پزشک جدید و بیمارستان مناسب برای خودتان پیدا کنید تا از سلامت نوزاد خود با خبر باشید و زایمان راحتی داشته باشید.

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)