a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

نظم بار > نکات اسباب کشی  > حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

یکی از فوت و فن های حمل اثاثیه منزل در اصفهان، بسته بندی اجاق گاز می باشد. اثاثیه سنگین منزل از جمله: اجاق گاز و گاو صندوق، پیانو و … بدلیل آسیب پذیری آن ها از کف در هنگام اسباب کشی علاوه بر زیرسازی کف باید به دقت نیز حمل شوند.

مراحل آماده سازی اجاق گاز در حمل و بسته بندی

قبل از اینکه بخواهید به جابجایی اجاق گاز فکر کنید، در صورت داشتن، دفترچه راهنمای آن را با قسمت های مهم و حساس از لحاظ آسیب پذیری مطالعه کنید، تا به هنگام حمل اثاثیه مراقبت بیشتری نسبت به آن صورت پذیرد. در این مقاله شرح مختصری از حمل اجاق گاز در هنگام حمل اثاثیه منزل به شما ارائه می دهیم.

وسایلی که برای حمل اجاق گاز نیاز دارید عبارتند از:

 • چرخ‌ متحرک
 • متر برای اندازه‌ گیری
 • پتو ضخیم
 • چسب پهن
 • پلاستیک ضد ضربه

بسته بندی و حمل اجاق گاز چگونه است؟

باید توجه داشت استفاده ازفوم های بسته بندی اورجینال که به هنگام خرید اجاق گاز به شما تحویل داده شده، بهترین راهکار برای حمل و بسته بندی اجاق گاز می باشد. یادتان نرود از دور انداختن این فوم ها اجتناب نمایید، تا به نحوی بتوانید از آن در مراحل اسباب کشی استفاده نمایید. در هر صورت اگر این فوم را ندارید از مراحل زیر استفاده کنید:

 • ابتدا درب‌ های ورودی‌ و خروجی را با متر اندازه‌گیری کنید.
 • اجاق گاز را از برق بیرون بکشید و اتصال گاز را قطع کنید.
 • روی اجاق گاز، درب شیشه‌ ای و داخل فر را تمیز کنید.
 • قسمت ‌های جدا شدنی اجاق گاز را بردارید وبه طور جداگانه بسته بندی کنید
 • تمام قسمت های اجاق گاز را با پلاستیک‌های حباب‌دار و کاغذ بسته بندی بپوشانید.
 • از یک پتوی مناسب برای پوشش نهایی گاز استفاده کنید.
 • به دلیلی وزن بالای اجاق گاز، به هیچ وجه به تنهایی و بدون چرخ متحرک اقدام به جابجایی نکنید. بهتر است از کارگران شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان ( نظم بار) بخواهید در حمل اجاق گاز به شما کمک کنند.

شکل ۲ : حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی اجاق گاز

شکل ۳ : حمل اثاثیه منزل در اصفهان و حمل اجاق گاز

۷ مرحله برای بسته بندی اجاق گاز:

۱-      ابتدا درب‌ های ورودی‌ و خروجی را با متراندازه‌گیری کنید:

قبل از بسته بندی اجاق گاز ابتدا درب های ورودی و خروجی هر دو منزل را با متر اندازه گیری کنید. در این صورت که اندازه گاز شما از درب های ورودی و خروجی بیشتر بود باید فکر بکنید.

۲-     اجاق گاز را از برق  بیرون بکشید و اتصال گاز را قطع کنید.

اگر اجاق گاز شما قدیمی است، بهتر است از متخصص این کار کمک بگیرید. چرا که این کار خطرناک است و حتما باید مطمئن شوید که اتصال اجاق گاز قطع شده است.

۳-    روی اجاق گاز، درب شیشه‌ ای و داخل فر را تمیز کنید.

قبل از بسته بندی اجاق گاز، بهتر است تمام قسمت های آن را تمیز کنید. نظم بار پیشنهاد می کند برای تمیز کردن، می توانید از نوشابه گازدار ، سرکه و آب به جای مواد شیمیایی استفاده کنید.

۴-    قسمت‌های جداشدنی اجاق گاز را بردارید وبه طور جداگانه بسته بندی کنید

برای حمل راحت تر اجاق گاز، بهتر است تمام قطعات جدا شدنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید. ممکن است در طول مسیر حرکت تمام اجزاء جانبی گاز بیفتد و آسیب ببیند. قسمت های از جمله:

 • صفحه نمایشگر دما
 • محافظ های چدنی روی گاز
 • درب شیشه ای روی اجاق گاز
 • اجزاء داخل فر مانند سینی، جوجه بر گردون و …

برای بسته بندی درب شیشه ای اجاق گاز، از کاغذ های بسته بندی استفاده کنید. ابتدا شیشه ای درب گاز را به خوب تمیز کنید تا لکه‌های چربی از روی آن پاک شود. لبه های درب شیشه ای را با استفاده از مقوا بپوشانید. با استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار آن را بسته بندی کنید و در آخر کار  اجاق گاز را داخل یک کاور مثل پتوی نازک قرار دهید. در صورتی که نتوانستید درب شیشه ای را باز کنید، درب را روی گاز قرار داده و با استفاده از چسب پهن به گاز محکم کنید. از کارگران شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) بخواهید که با مراقبت بیشتر حمل کنند و در قسمت امن ماشین قرار دهند. به هیچ وجه درهنگام قرار دادن داخل ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسیله ای روی آن قرار ندهند.

۵-    تمام قسمت های اجاق گاز را با پلاستیک‌ های حباب‌دار و کاغذ بسته بندی بپوشانید.

هنگامی که بسته بندی اجزاء فر و گاز به اتمام رسید، اکنون نوبت به بدنه اصلی آن می‌رسد. برای بسته بندی بدنه از پلاستیک‌های حباب دار و کاغذ بسته بندی استفاده می‌کنید.

۶-     از یک پتوی مناسب برای پوشش نهایی گاز استفاده کنید

برای جلوگیری از آسیب به گاز، از یک پتوی مناسب استفاده کنید و با استفاده از یک طناب آن را محکم کنید. پوشش با پتو آخرین قسمت بسته بندی اجاق گاز است. این روش می‌تواند گاز را از هر آسیب در امان نگه دارد. شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار)، بسته بندی تمام وسایل سنگین شما را با داشتن تجهیزات لازم و در کمترین زمان انجام می دهند.

۷-      حمل و بسته بندی اجاق گاز با چرخ متحرک

حمل اثاثیه سنگین منزل از جمله اجاق گاز، یخچال، گاو صندوق، پیانو … بدون یک چرخ متحرک کار سختی می باشد. درحالی‌ که با استفاده از چرخ متحرک به راحتی  می ‌توانید، اجاق گاز خود را به سمت ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان انتقال دهید. حمل اثاثیه منزل به داخل کامیون نیز توسط کارگران، با استفاده از چرخ متحرک صورت می گیرد. حتی برای این کار از یک رمپ حمل اثاثیه می توانید استفاده کنید.
اگر در طبقات بالا زندگی می‌کنید و مجبور به جابجایی اجاق گاز از پله هستید، این چرخ متحرک کمک بزرگی به شما می کند. نظم بار توصیه می کند، از کارگران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان برای این کار کمک بگیرید.

به منظور سفارش اسباب کشی منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان نظم بار با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)