a
oj-shid
طراح سایت: اوج‌شید ojshid.com
کپی رایت 2019
تمامی حقوق محفوظ است.
09132672047 - 09929791329

می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

شبانه‌روزی

ساعات کاری : ۲۴ ساعت

جستجو
فهرست
 

۶ اقدام برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویترین یا بوفه

نظم بار > نکات اسباب کشی  > ۶ اقدام برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویترین یا بوفه

۶ اقدام برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویترین یا بوفه

6 اقدام برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویترین یا بوفه

 ۶ اقدام برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویترین یا بوفه

امروزه بیشتر افراد در خانه های خود از ویترین و یا همان بوفه برای قرار دادن وسایل تزئینی و یا قدیمی خود استفاده می کنند. یکی از قسمت های حمل اثاثیه منزل، جابجایی ویترین می باشد. ویترین به دلیل اینکه از چوب ساخته شده، سنگین می باشد و نیاز به قدرت بدنی و جابجایی توسط چند نفر را دارد. می توانید برای حمل و اسباب کشی ویترین و وسایل سنگین خود از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) کمک بگیرید.

به منظور سفارش ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار، با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

به طور کلی دو نوع ویترین (بوفه) داریم:

  • ویترین به سبک کلاسیک: ویترین به سبک کلاسیک دارای بدنه کار شده می باشد، که وسایلی ساده و تزئینی در آن قرار می دهند.
  • ویترین به سبک مدرن: در این سبک، بدنه ویترین بسیار ساده و یک دست می باشد که از ظروف قدیمی و آویز دار می توانید برای تزئین استفاده کنید.

حمل اثاثیه و اسباب کشی ویترین از منزلی به منزل دیگر کار سخت و زمان بری می باشد. به دلیل اینکه جنس ویترین از چوب و وزن آن زیاد است، حمل آن به تنهایی امکان پذیر نیست و نیاز به قدرت بدنی زیادی دارد. قبل از جابجایی بررسی کنید که آیا منزل جدید نیازی به ویترین دارد یا نه؟ آیا ارزش حمل و صرف هزینه برای اسباب کشی را دارد یا نه؟ اگر از ویترین خود خاطرات خوبی دارید و می خواهید در منزل جدید قرار دهید از دوستان خود بخواهید در جابجایی آن به شما کمک کنند.

شما می توانید با استفاده از چرخ متحرک تمام وسایل سنگین خود را بدون نیاز به شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان جابجا کنید. چرخ متحرک می تواند وسایل سنگین شما را کنترل کند و کار شما را در زمان حمل اثاثیه منزل راحت کند. کافیست وسیله سنگین خود را روی چرخ متحرک قرار دهید و بدون هیچ آسیب به اثاثیه، به هر قسمی از منزل که خواستید هدایت کنید. اگر نتوانستید چرخ متحرک را برای حمل اثاثیه منزل خود تهیه کنید، شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار)، با داشتن ابزار مناسب خیلی راحت اثاثیه شما را تا ماشین باربری حمل می کنند. نظم بار پیشنهاد می کند این کار سخت و حساس را به شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسپارید.

 ۶ مراحل برای بسته بندی ویترین

۱- همه ی وسایل داخل ویترین را خالی کنید. اگر ویترین شما دارای کشو می باشد بهتر است برای سبک تر شدن ویترین، کشو های داخل آن را از ویترین خارج کنید. ویترین به دلیل داشتن وزن زیاد، حمل آن سخت می باشد که بهتر است هیچ وسیله ای در زمان حمل داخل ویترین نباشد.

۲- برای جلوگیری از ضربه و آسیب، اگر درب ویترین شما شیشه و یا آینه قرار دارد تا حد امکان باز کنید. برای باز کردن از پیچ گوشتی استفاده کنید و این کار را با احتیاط انجام دهید. لبه ی شیشه هایی را که باز می کنید، با مقوا چسباند و دور تا دور آن را با پلاستیک حباب دار و چسب بسته بندی کنید.

۳- برای اینکه به ویترین شما هیچ آسیب وارد نشود، با استفاده از سلفون و یا پلاستیک حباب دار دور تا دور ویترین را بپوشانید و با استفاده از چسب پهن به صورت ضربدری محکم کنید. می توانید برای اطمینان بیشتر یک پتوی محکم را دور ویترین ای که قبلا با پلاستیک حباب دار پوشانده شده، قرار دهید و با طناب محکم ببندید.

۴- یک سری از اثاثیه منزل نیاز به تجربه دارد. به هیچ عنوان به تنهایی اقدام به جابجایی ویترین نکنید. چرا که کار خود را دو برابر کرده و باعث آسیب به خود و ویترین می شوید. از دوستان خود کمک بگیرید و یا از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان بخواهید، حمل ویترین شما را به عهده بگیرند. شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان (نظم بار)، با استفاده از چرخ متحرک خیلی راحت بدون آسیب به ویترین و کف منزل شما، حمل ویترین شما را انجام می دهند.

۵- بهتر است همه ی کشو ها را از ویترین خارج کنید و داخل کشو ها را تمیز کرده و وسایل داخل آن را بسته بندی کنید. به دلیل اینکه کشو های ویترین در داخل ماشین اسباب کشی منزل در اصفهان ، فضای زیادی می گیرند بهتر است قبل از حمل آن کشو ها را باز کنید. در داخل ماشین حمل اثاثیه، کشو ها را سر جای خود بگذارید و با چسب پهن دور تا دور کشو ها را به ویترین بچسباند. در این صورت فضایی کمتری را اشغال می کنید.

۶- هنگامی که مطمئن شدید ویترین در قسمت امن ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان قرار دارد، آن را با طناب به ماشین، محکم کنید. دقت کنید روی ویترین به هیچ عنوان اثاثیه بسته بندی شده قرار ندهید.

به منظور سفارش ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان یا خارج از شهرستان کافیست با شرکت حمل اثاثیه منزل نظم بار با این شماره ها تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۲۰۴۷۰۸

۰۹۱۳۷۰۴۶۳۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

})(jQuery)